کشف ۲۱۱ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک از کامیون حامل هندوانه در نهبندان

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران انتظامی نهبندان در بازرسی از یک کامیون حامل بار هندوانه ۲۱۱ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک در این شهرستان کشف کردند.

به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه خبری پلیس سردار ناصر فرشید اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان نهبندان ضمن دریافت اخباری مبنی بر حمل مواد مخدر در محورهای مواصلاتی این شهرستان، هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک کامیون حامل بار هندوانه مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی بیان کرد: ماموران در بازرسی تکمیلی از کامیون ۲۱۱ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای داخل بار هندوانه جاساز شده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: در این رابطه یک خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر شدند که متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

سردار فرشید بر مبارزه جدی و بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تأکید کرد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده افراد و یا خودروهای مشکوک بلافاصله، با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند و یا از طریق پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =