واکسیناسیون یک هزار پاکبان در شیراز علیه کرونا آغاز شد

شیراز_ایرنا _معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به آغاز طرح تزریق واکسن کرونا به پاکبانان شیراز اشاره و اعلام کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز این طرح را برای یک هزار تن از این نیروهای حافظ بهداشت در شیراز کلید زد.

عبدالرسول همتی سه‌شنبه در حاشیه اجرای این طرح گفت: پیرو برنامه واکسیناسیون کشوری علیه کروناویروس و پیشتازی استان فارس در این امر، دانشگاه علوم پزشکی شیراز تلاش دارد برنامه بهار سلامت را با تزریق واکسن کرونا برای پاکبانان مبنا قرار دهد.

مطلب دریافتی ایرنا حاکی است که معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: با توجه به ماهیت شغلی پاکبانان و مواجهه آنان با زباله ها و پسماندهای عفونی، برای پیشگیری از ابتلای این قشر زحمتکش به بیماری کووید۱۹، تزریق واکسن علیه کروناویروس برای گروه پرخطر در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی شیراز قرار گرفت که در مرحله نخست، هزار پاکبان شهرداری شیراز که براساس سن و بیماری زمینه ای اولویت بندی شدند، واکسینه می شوند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان کرد: صبح سوم فروردین ۱۴۰۰ پانصد پاکبان واکسینه شدند و روز بعد نیز مابقی پاکبانان واکسن علیه کروناویروس را دریافت می کنند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =