مدیرکل آموزش و پرورش: مطالبات فرهنگیان کرمان پرداخت شد

کرمان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به پرداخت پاداش و عیدی دانشجو معلمان کرمانی گفت: تمام مطالبات فرهنگیان این استان مربوط به حق التدریس نیروهای خرید خدمات، شاغلین و بازنشستگان از اول مهر تا پایان اسفند سال گذشته پرداخت شد.

به گزارش ایرنا، احمد اسکندری نسب روز سه شنبه در تشریح این خبر به رسانه ضمن تبریک فرا رسیدن سال ۱۴۰۰ « سال تولید, پشتیبانی ها و موانع زدایی ها» به ملت شریف ایران بویژه فرهنگیان و دانش آموزان از پرداخت تمام مطالبات بحق فرهنگیان مربوط به حق التدریس شاغلین و بازنشستگان  فرهنگی استان خبر داد.

وی ادامه داد: با تلاش و پیگیری های وزیر آموزش و پرورش و مسئولان ستادی وزارتخانه و حضور و کوشش پرسنل ساعی اداره کل آموزش و پرورش کرمان در روزهای پایانی سال و نخستین ایام تعطیلات نوروزی و تنظیم اسناد مالی، تمام مطالبات مربوط به حق التدریس فرهنگیان شاغل و بازنشسته و نیرو های خرید خدمات این استان از اول مهر تا پایان اسفند، از دیروز یکم تا دوم فروردین ماه به حساب این افراد که در ایام سخت کرونایی مجدانه در عرصه علم آموزی تلاش می کردند واریز  شد.

وی با تقدیر از تلاش های فرهنگیان سخت کوش استان کرمان که در شرایط سخت کرونایی، تعلیم و تربیت دانش آموزان را دلسوزانه دنبال  کردند اظهار داشت: تمامی تلاش مسئولین ستادی استان و وزارت و در راس آن پیگیری های وزیر محترم آموزش و پرورش نیز بر این اساس بود که پرداخت مطالبات بحق این عزیزان در حداقل زمان ممکن انجام شود.

وی تاکید کرد: به محض تخصیص اعتبار و اعلام به استان ها، پرسنل  اداری اداره کل آموزش و پرورش کرمان در اولین ساعات ایام نوروز با حضور در اداره کل و انجام فرایندهای اداری که تا پاسی از شب، موفق به انجام این مهم شدند.

اسکندری نسب ضمن تقدیر از حوزه معاون پژوهش، منابع انسانی و مالی گفت: با تلاش های انجام شده علاوه بر پرداخت مطالبات حق التدریس آموزشی و طرح خرید خدمات آموزشی، اضافه کار پرسنل اداری این اداره کل نیز پرداخت شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =