بخش زیادی از امنیت کشور را مدیون نیروی انتظامی هستیم

کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه کارنامه پلیس در سال گذشته را درخشان عنوان کرد و گفت: امروز بخش زیادی از امنیت کشور را مدیون حضور مقتدرانه و به موقع پلیس در جامعه و صحنه های مختلف هستیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله "مصطفی علما" روز سه شنبه در دیدار نوروزی سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: جمهوری اسلامی به برکت حضور ولایت فقیه و سربازان مقتدر ولایت در نیروهای مسلح از جمله نیروی انتظامی امروز به یکی از قدرت های بزرگ منطقه و جهان تبدیل شده است.

وی ادامه داد: ماموران پلیس از جمله نیروهای خدوم و ولایی هستند که مجاهدانه برای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و امنیت و آسایش مردم تلاش و برای نیل به هدف مقدس خود بسیاری از خطرات را هم به جان می خرند.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه پلیس همواره به تکلیف خود به خوبی عمل کرده، خاطرنشان ساخت: حضور آنها میان مردم احساس آرامش را در جامعه حاکم می کند و عملا اخطاری است به مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه و اشراری که قصد ناامنی دارند و به آنها می فهماند که چشمان همیشه بیدار پلیس مراقب رفتار آنهاست.

آیت الله علما همچنین با روشن و درخشان خواندن کارنامه پلیس در سال ۱۳۹۹، گفت: ماموران جان برکف نیروی انتظامی زحمات زیادی در طول سال گذشته متحمل و توانستند مردم را دلگرم تر از قبل کنند، کما اینکه بخش زیادی از امنیت ایجاد شده در کشور را هم مدیون نیروی انتظامی هستیم.

وی گفت: پلیس علاوه بر امنیت خوبی که در سطح جامعه ایجاد کرد در بحث پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نیز اقدامات درخشانی داشت و علاوه بر ضدعفونی کردن معابر شهری و پرخطر، کشفیات خوبی نیز در حوزه قاچاق و احتکار لوازم بهداشتی مورد نیاز مردم و محلول های ضدعفونی داشت و عرصه را بر قاچاقچیان و محتکران تنگ کرد.

نماینده ولی فقیه در استان عملکرد یک سال اخیر پلیس کرمانشاه را نیز مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: خوشبختانه با مجموعه اقدامات صورت گرفته کرمانشاه در بیشتر شاخص های امنیتی جزو استان های اول کشور و در بسیاری آسیب های اجتماعی در رده های آخر قرار دارد که باید صمیمانه از فرماندهی و کارکنان انتظامی استان قدردانی کرد.

آیت الله علما همچنین با اشاره به اتحاد و همدلی خوبی که میان مردم کرمانشاه وجود دارد گفت: امروز همه مذاهب در این استان با احترام کنار یکدیگر زندگی و حیله ها و دسیسه های گاه و بی گاه دشمنان و معاندان نتوانسته است بر این همدلی خدشه ای وارد کند.

وی در پایان با بیان اینکه کرمانشاه یکی از محورهای وحدت اقوام و مذاهب در کشور است، گفت: در سطح جهانی هم همین وضعیت برای کشورمان وجود دارد و به فضل الهی تاکنون دشمنان در اجرای توطئه و نقشه های خود ناکام مانده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =