پزشک مبتلا به کرونا درمسجدسلیمان از کار در مراکز درمانی کنار گذاشته شد

اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت و درمان مسجدسلیمان گفت: پزشک مبتلا به کرونا در این شهرستان از فعالیت در مراکز درمانی کنار گذاشته شده و اکنون در قرنطینه است.

پرویز زمانپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: جواب تست کرونا این پزشک ۲۸ اسفند گذشته مثبت اعلام شد، که همان موقع از نوبت درمانی خارج شد اما متاسفانه به اشتباه در فضای مجازی عنوان شده که وی همچنان به پذیرش بیمار مشغول بوده است.

وی افزود: ابتدا در فضای مجازی اعلام شد که این پزشک در بیمارستان تامین اجتماعی مسجدسلیمان مشغول کار است که با پیگیری مشخص شد که در نوبت کاری کادر درمان نبود بعد اعلام کردند در بیمارستان ۲۲ بهمن مشغول درمان بیماران است که با پیگیری مجدد مشخص شد این موضوع صحت ندارد.

زمانپور با بیان اینکه مسجدسلیمان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد گفت: متاسفانه در فضای مجازی به اشتباه اینگونه مسایل نشر داده می‌شود که مردم باید هوشیار باشند.

وی ادامه داد: ورودی‌های مسجدسلیمان از سمت اهواز به صورت جدی در حال کنترل است اما با این وجود مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و به سفر نروند.

گفتنی است هم اکنون هفت شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی و ۹ شهرستان نارنجی در وضعیت نارنجی هستند.

به گزارش ایرنا به تازگی مطلبی در فضای مجازی در خصوص فعالیت یک پزشک در خوزستان که تست کرونای او مثبت اعلام شده بود، منتشر شده بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =