ستادهای کرونای استان ایلام به حالت آماده باش درآمد

ایلام - ایرنا - ستادهای کرونا در تمامی شهرستان های استان ایلام در پی روند افزایش شیوع کرونا در استان به دستور استاندار ایلام به منظور کنترل و مهار این بیماری به صورت فوری به حالت آماده باش درآمد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، بر این اساس امروز چهار جلسه فوق العاده به دستور استاندار ایلام در شهرستان های آبدانان، ایوان، چرداول و دهلران که روند کرونا افزایشی است، برگزار شد.

 همچنین استاندار ایلام در اقدامی دیگر سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری و رئیس قرارگاه عملیاتی کرونای استان و معاون امور عمرانی استاندار را مامور کرد تا از شهرستان های سیروان، ایوان، چرداول، آبدانان و دره شهر بازدید و در جریان آخرین وضعیت کرونا در این شهرستان ها قرار گیرند.

بر  این اساس و به دستور استاندار ایلام فردا سه شنبه سوم فروردین ماه نیز جلسه فوق العاده ستاد استانی کرونا برگزار و آخرین راهکارها و تدابیر لازم برای کنترل و مهار کرونا بررسی و تصمیم گیری می شود.

به گزارش ایرنا، بر اساس هشدار دانشگاه علوم پزشکی ایلام به علت افزایش مبتلایان و شمار بستری ها احتمال تغییر رنگ  شهرستان های آبدانان، ایوان و چرداول به نارنجی و دهلران به قرمز وجود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =