۲ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۴۲
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 84272370
۰ نفر

برچسب‌ها

نماینده ولی فقیه در لرستان سال نو را تبریک گفت

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در پیامی در پاسخ به رهنمودهای مقام معظم رهبری سال نو را به مردم استان تبریک گفت.

به گزارش ایرنا، در این پیام آمده است: حلول سال ۱۴۰۰ هجری شمسی را به عموم مردم استان لرستان، خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران، مدافعان حرم، امنیت و سلامت و کادر درمانی و خانواده های آنان تبریک و تهنیت می گویم.

در ادامه آمده است: سالی که آغازش با اعیاد شعبانیه و در فروردین و اسفندش میلاد حضرت حجة بن الحسن (عج) را در بردارد، نویدی با برکت های معنوی و مادی برای امت اسلامی و ایران عزیز است.

این پیام می افزاید: خداوند متعال را سپاسگزارم که ایران اسلامی را از رهبری مدیر، مدبر و شجاع بهره‌مند نمود که در پیام نوروزی و در سخنرانی اولین روز فروردین مسیر پیشرفت و ارتقاء فرهنگی کشورمان همچون سالهای گذشته ترسیم فرمودند.

 این پیام اضافه می کند: نام گذاری سال با عنوان " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها " در حالی اعلام گردید که سال‌های قبل آن با عنوان " رونق تولید" و "جهش تولید" نام گذاری شده بود.

در پیام آمده است: اگرچه در دو سال گذشته کارهای زیربنایی و سازندگی صورت گرفت اما به تصریح معظم له آثار عمومی آن در اقتصاد و معیشت مردم مشاهده نشد.

پیام می افزاید: استخراج دقیق نکات ارزشمند پیام نوروزی و سخنرانی اول فروردین معظم له و اقدام و عمل به آن ،نسخه شفابخشی است که با یاری خدا ارتقاء فرهنگی و پیشرفت اقتصادی و تحقق شعار سال را در پی خواهد داشت.

این پیام اضافه می کند:بدون تردید انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با حضور حداکثری مردم و برگزیدن لایقترین و کارآمدترین و متعهدترین فرد برای رئیس جمهوری اسلامی و انتخاب بهترین ها برای شورای اسلامی شهر می تواند مدیریتهایی جدید، قوی، کارآمد، پرانگیزه و انرژی را بر سرکار بیاورد تا با پشتیبانی و رفع موانع تولید، جهش تولید را محقق سازد.

پیام ادامه می دهد:در استان لرستان هم علیرغم تلاش های صورت گرفته که نسبت به سال‌های گذشته سرعت بیشتری داشت اما همچنان جوانان و خانواده های آنان از مشکل بیکاری، تورم، عدم رونق مطلوب کسب و کار و آسیب‌های اجتماعی رنج می‌برند.

پیام اضافه می کند: از این رو لازم است هیأت دولت، استاندار محترم، مدیران و کارگزاران سه قوه در استان لرستان نسبت به تعهداتی که به مردم استان در اتمام طرح‌های نیمه‌تمام تا پایان کار دولت، جذب ۱۴۵۰ میلیارد تومان علاوه بر بودجه سالانه، ایجاد اشتغال، تولید و احداث مسکن، تخصیص آب و تلاش در راستای احیاء کارخانه ها و کارگاههای تعطیل شده تا حصول نتیجه با پی گیری مجدانه و کار انبوه، متراکم و مضاعف اقدام نمایند.

در ادامه آمده است: بدیهی است نماینده ولی فقیه در استان لرستان، ائمه محترم جمعه و جماعات، جامعه روحانیت و طلاب، فرهیختگان و برجستگان فرهنگی و دانشگاهی و غیر دانشگاهی، عموم مردم متدین، گروه های جهادی و جوانان انقلابی و رسانه ها و خبرگزاری های استانی با تکیه بر اخلاق اسلامی و رعایت عدل و انصاف تعهدات یادشده را مستمراً و بدون وقفه از مجرای صحیح دنبال و مطالبه خواهند کرد.

این پیام در ادامه اضافه می کند: در پایان همه مدیران و کارگزاران سه قوه در استان لرستان با استمداد از حضرت امام عصر (عج) قوی تر، پر انگیزه تر و پُر توان تر از سال های گذشته در تحقق شعار سال کوشش نمایند تا رضایت الهی و سرانجام نیکویی در دنیا و آخرت نصیبشان گردد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =