ساخت خانه برای کپرنشینان جنوب کرمان از طریق قرارگاه امام رضا (ع)

جیرفت - ایرنا - نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان گفت: ساخت خانه برای کپرنشینان جنوب کرمان از طریق قرارگاه امام رضا (ع) پیگیری می شود.

منصور شکرالهی عصر دوشنبه با اشاره به سفر محمدباقر قالیباف به جنوب کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از منازل کپری دستور ساخت منزل مسکونی برای کپرنشینان صادر کرد.

وی ادامه داد: با دستور رییس مجلس، پس از در نظر گرفتن زمین، آب و برق مقرر شد ظرف کوتاه ترین مدت زمان ممکن ساخت منازل مستحکم برای مردم کپرنشین انجام شود.

وی از پایان سفر۲ روزه محمدباقر قالیباف به جنوب کرمان خبر داد و گفت: این سفر غیررسمی بود که ظهر امروز به پایان رسید.

نماینده مجلس افزود: رییس مجلس شورای اسلامی در این سفر از شهرستان های کهنوج، رودبارجنوب و منوجان به صورت غیررسمی بازدید کرد.

وی از سفر رئیس مجلس سورای اسلامی به جنوب کرمان خبر داد و گفت: قالیباف قول داد قبل از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به صورت رسمی به منطقه جنوب کرمان سفر کند.

شکرالهی تامین آب، برق، راه، ساخت مسکن برای کپرنشینان را از مصوبات این سفرغیررسمی عنوان کرد و افزود: در این سفر مشکلات بخش کشاورزی کاملا تشریح شد.

وی از پیگیری قالیباف برای تخصیص اعتبار برای پرداخت سرمازدگی و توفان در بخش کشاورزی جنوب کرمان خبر داد.

وی تصریح کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی در یک سفر از پیش اعلام نشده با هدف بازدید از مناطق محروم جنوب کرمان و همچنین گفت و گو با گروه های جهادی در منطقه جنوب کرمان حضور یافت.

جنوب استان کرمان متشکل از هفت شهرستان، یک سوم‌ پهناورترین استان کشور را با هفت شهرستان و جمعیت یک میلیون نفر تحت پوشش دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =