داوطلبان هلال احمر ۳۰۰هزار نفر روزر در طرح شهید سلیمانی مشارکت کردند

خمین - ایرنا - رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: داوطلبان جوان این جمعیت به منظور مقابله با گستترش کرونا، ۳۰۰ هزار نفر روز در بخش نظارت و به همین میزان در بخش مراقبت و حمایت طرح شهید قاسم سلیمانی در سال گذشته مشارکت داشتند.

«محمد گل‌فشان» روز دوشنبه در حاشیه جلسه نوروزی اعضاء جوانان، داوطلبان و امدادگران هلال احمر در دلیجان افزود: اعضاء جوان و امدادگران هلال احمر یکی از گروه های تاثیرگذار در کنترل ویروس کرونا هستند.  
وی بیان کرد: جوانان و امدادگران هلال احمر در اجرای طرح‌های شهید سلیمانی، خادمان حسینی هلال و  آمران سلامت حضور فعالی داشتند.
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار داشت: طرح جدید نوروزی امسال کنترل مبادی ورودی و خروجی کشور است و مسافران خارجی که آزمایش تشخیص کرونای آنها مثبت باشد در قرنطینه هلال احمر حضور پیدا می‌کنند.
گل‌فشان هدف از هدف از سفر به استان مرکزی را تقدیر از فعالیت‌های جوانان و امدادگران هلال احمر و همکاری خوب مسئولان استانی و فرمانداران با هلال احمر بیان کرد.
طرح شهید قاسم سلیمانی با همکاری بسیج و وزارت یهداشت از اول آذر ماه پارسال در کشور به اجرا درآمد که شناسایی به موقع بیماران کووید۱۹ و افراد در تماس با آنان و قرنطینه سازی مناسب از مهم‌ترین اهداف آن است.
به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا ظهر روز دوشنبه (دوم فروردین) یک میلیون و ۸۰۸ هزار و ۴۲۲ نفر در کشور به طور قطعی به بیماری کووید۱۹مبتلا شده  و تعداد جان باختگان این بیماری نیز به ۶۱ هزار و ۸۷۷ نفر رسیده است.   

شهرستان دلیجان به مرکزیت شهری به همین نام از شمال به قم، از  جنوب استان اصفهان، از شرق به شهرستان کاشان و از غرب به شهرستان محلات محدود شده است

شهر دلیجان در فاصله ۱۵۰ کیلومتری اراک -مرکز استان مرکزی-  واقع شده و بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =