۲ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۵۱
کد خبرنگار: 1427
کد خبر: 84272338
۰ نفر

برچسب‌ها

کشفیات سرقت در چرداول ۱۵۰ درصد افزایش یافت

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی چرداول از کاهش سه درصدی وقوع سرقت و افزایش ۱۵۰ درصدی کشف سرقت در این شهرستان طی سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مظفر مهدیخانی روز دوشنبه اظهار داشت: با اجرای طرح های پیشگیرانه، برنامه ریزی دقیق و ریشه یابی علل بروز سرقت ها در اتاق فکر مبارزه با سرقت انتظامی شهرستان، وقوع انواع سرقت ها در سال گذشته به میزان 3 درصد نسبت به سال ماقبل کاهش داشته است.

وی افزود: همچنین در همین بازه زمانی تعداد 8 سارق دستگیر و کشف سرقت ها به میزان 150 درصد افزایش یافته است. 

فرمانده انتظامی چرداول تاکید کرد: تامین امنیت نیازمند مشارکت همگانی مردم است و شهروندان می توانند با رعایت هشدارهای پلیسی از وقوع جرایم بخصوص سرقت از منازل پیشگیری کنند.

مهدیخانی یادآور شد: مجموعه نیروی انتظامی شهرستان  چرداول با برنامه‌ریزی ، تعامل و همکاری مناسب در جهت افزایش نظم و امنیت تمام تلاش خود را به کار می گیرد و در این راستا خواستار مشارکت مردم و سایر عوامل است.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی در جهت بالابردن میزان امنیت و همچنین اجرای طرح نوروزی از ۲۸ اسفندماه با بسیج تمام امکانات، منابع انسانی، افزایش گشت‌ها و ... حراست و صیانت از اموال مردم را در دستور کار خود قرار داده است.

طرح پاکسازی و جمع آوری  معتادان در جهت کاهش سرقت، شناسایی نقاط فاقد روشنائی لازم به ویژه در نقاط کور و حاشیه شهر، برگزاری کلاس های آموزشی، آگاه سازی کشاورزان توسط جهاد کشاورزی با همکاری بخشداری و دهیاران و شوراهای اسلامی روستا از مهم ترین موضوعاتی بود که فرمانده انتظامی شهرستان چرداول به آنها اشاره کرد.

وی سطح امنیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان را خوب برشمرد و گفت: آرامش و امنیت حاصل زحمات نیروی انتظامی با پرسنل تلاشگر و همراهی و مشارکت مردمی  است و کاهش چشمگیر آمار نزاع های خیابانی و به صفر رسیدن بعضی جرائم همچون سرقت مسلحانه دستاوردی مهم برای نیروی انتطامی شهرستان است. 

شهرستان چرداول به مرکزیت شهر سرابله در ۳۰ کیلومتری  ایلام قرار دارد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =