۲ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۱۶
کد خبرنگار: 1238
کد خبر: 84272238
۰ نفر

برچسب‌ها

پلمب شدن چهار کافه رستوران متخلف در خرمشهر

آبادان - ایرنا - رییس اتاق اصناف خرمشهر از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار واحد کافه رستوران متخلف در اجرای این طرح پلمب شدند.

حمید براجعه روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: در بازرسی انجام شده در هفته جاری ماموران نظارت بر اماکن عمومی خرمشهر با همکاری ماموران شبکه بهداشت، و اتاق اصناف این شهرستان، در هفته گذشته از تعداد ۱۱ واحد صنفی کافه رستوران در خرمشهر و مینوشهر دیدن کردند.

وی افزود: در ارزیابی صورت گرفته به متصدیان سه واحد صنفی تذکر کتبی داده شد و چهار واحد صنفی به دلیل نداشتن پروانه کسب و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی تا اطلاع ثانوی پلمب شدند.

براجعه، با بیان اینکه پیشگیری از تخلفات صنفی در سطح شهرستان خرمشهر با جدیت پیگیری می‌شود گفت: نظارت بر بازار ویژه عید از اول اسفند گذشته با همکاری بسیج اصناف و سایر دستگاه‌های نظارتی در خرمشهر شروع شده و با هدف کنترل قیمت‌ها و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه دارد.

وی از شهروندان خرمشهری خواست با توجه به اهمیت بالای ثبت گزارش مردمی و تقویت نظارت عمومی نسبت به تخلفات صنفی، هرگونه تخلف از جمله احتکار، گران فروشی، خرید اجباری و دیگر تخلفات صنفی را از طریق سامانه ۱۲۴ و یا به شماره تلفن ۵۳۵۲۶۰۹۲ گزارش داده و یا به اتاق اصناف مراجعه کنند.

شهرستان خرمشهر هشت هزار واحد صنفی فعال دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =