برکناری پیرلو شاید وقتی دیگر

تهران- ایرنا- اگرچه یوونتوس روزهای خوبی را در لیگ ایتالیا پشت سر نمی‌گذارد، مدیران این تیم ایتالیایی فعلا قصد برکناری «آندره‌ پیرلو» را از سمت سرمربیگری‌ این تیم ندارند.

به گزارش ایرنا، یوونتوس در هفته بیست و هشتم سری‌ A مقابل تیم شانزدهم جدول بنونتو باخت تا امیدهای این برای رسیدن به صدر جدول از بین رود.

شاگردان آندره پیرلو در این مسابقه خانگی یک بر صفر باختند و فاصله‌شان با اینتر در صدر جدول به عدد ۱۰ رسید.قهرمان مطلق‌ سال‌های اخیر ایتالیا پس از حذف در  لیگ قهرمانان‌ اروپا روزهای پرحاشیه و پر تنشی‌ را تجربه می‌کند و هواداران خشمگین بانوی پیر با مقصر خواندن پیرلو خواهان اخراج او از روی نیمکت تیم محبوبشان هستند.

در روزهای اخیر هواداران یوونتوس اعتراضات زیادی را درباره تغییر و تحول در کادر فنی این تیم انجام داده‌اند اما به نظر می‌رسد مدیران یووه برنامه‌ای برای کنار گذاشتن پیرلو و سایر اعضای کادر فنی تیمشان ندارند. فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس پس از باخت مقابل نونتویی اظهار داشت: : بازی غیرمنتظره‌ای بود.  ما در طول سال‌های گذشته لحظات لذت‌بخش فراوانی را برای هواداران‌مان ایجاد کردیم اما متاسفانه امروز آنها با این شکست ناامید شدند. بازی بدی بود اما فصل ادامه دارد. باید سرهای‌مان را پایین بیندازیم، ببینیم کجای کار را اشتباه انجام داده‌ایم و دیگر آن را تکرار نکنیم.

 وی در پاسخ به این پرسش که آیا استراتژی یوونتوس برای حفظ آندره‌آ پیرلو یا کریستیانو رونالدو را تحت تاثیر قرار گرفته‌ است، اعلام کرد: پروژه‌ای دارم که از فصل گذشته آغاز شد. پس یک بازی نظر یا استراتژی ما را تغییر نمی‌دهد. این راه ادامه دارد و ما هم از کارهایی که تا الان صورت گرفته راضی هستیم. پس کار برای ارتقای تیم ادامه دارد. این تیم یوونتوس است، ما بهترین بازیکن دنیا را داریم و او را هم به این راحتی از دست نمی‌دهیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =