مسافر اتوبوس در قزوین با بیش از سه کیلوگرم تریاک دستگیر شد

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: مسافری که با اتوبوس قصد سفر به یکی از استان‌های شمالی کشور را داشت، با سه کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک در آزادراه قزوین - زنجان دستگیر شد.

به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس قزوین، سرهنگ بیژن خدایی روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران یگان امداد هنگام کنترل خودروهای عبوری در عوارضی شماره ۲ قزوین - زنجان به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و آن را برای بازرسی متوقف کردند.
 
وی با بیان اینکه پلیس در بازرسی از اتوبوس متوقف شده سه کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در وسایل یک مسافر جاسازی شده بود را کشف کرد، افزود: حامل این مواد قصد انتقال آن را به یکی از استان‌های شمالی را داشت.

سرهنگ خدایی با اشاره به انتقال فرد دستگیر شده به مقر انتظامی، تاکید کرد: متهم بازداشت شده بلافاصله با تشکیل پرونده و برای ادامه مراحل قانونی، به مراجع قضایی استان معرفی شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین بر اهمیت و توجه هرچه بیشتر شهروندان نسبت به پیامد و عواقب مصرف موادمخدر تاکید و تصریح کرد: به تمامی خانواده‌ها توصیه می‌شود که کنترل و مراقبت بیشتری برروی رفت و آمد فرزندان خود و نوع معاشرت آنان با دوستانشان اعمال کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =