روزانه ۲ هزار پرس غذا بین نیازمندان آبادان و خرمشهر توزیع می‌شود

آبادان - ایرنا - رییس ستاد عتبات عالیات آبادان گفت: روزانه ۲هزار پرس غذای گرم بین خانواده‌های نیازمند و کم برخوردار شهرهای آبادان و خرمشهر توزیع می‌شود.

مکی یازع دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر ۲ گروه ۲۰ نفره در آبادان و خرمشهر با مشارکت خیرین مشغول پخت و توزیع غذای گرم بین خانواده های کم برخوردار هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه برخی دهک‌های جامعه و مشاغل در شهرهای آبادان و خرمشهر با شیوع کرونا از نظر درآمد و معیشت دچار مشکل شده اند خیرین با کمک بسیج اقدام به تهیه و توزیع غذای گرم و بسته‌های حمایتی بین آنها کردند.

یازع بیان داشت: در اسفندماه گذشته ودر آستانه نوروز به هر خانواده نیازمند بین پنج تا ۱۵ میلیون ریال کمک نقدی اهدا شد همچنین حدود یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال  از سوی خیرین صرف تهیه پوشاک عید برای نیازمندان این شهرها شد.

وی توزیع ۸۵۰ بسته معیشتی بین نیازمندان آبادان و خرمشهر را یادآور شد و گفت: این بسته های معیشتی شامل، برنج، روغن، شکر، ماکارونی، مرغ و گوشت بودند.

یازع به توزیع ۱۰ هزار عدد ماسک در شهرهای آبادان و خرمشهر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ماسک مورد نیاز بین مردم و خانواده های درگیر کرونا توزیع شده و هم اینک نیز در محل های پرتردد و در سطح بازار به کمک نیروهای بسیج ماسک در حال توزیع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =