مددجویان کمیته امداد خوزستان عیدانه می‌گیرند

اهواز- ایرنا - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان گفت: مددجویان این نهاد حمایتی در ایام نوروز بسته‌هایی در قالب کمک مومنانه به نام عیدانه دریافت می‌کنند.

به گزارش ایرنا جمال شیبه دوشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد:با آغاز سال نو با کمک خیران و نیکوکاران ، توزیع کمک های اهدایی با اولویت خانواده‌های ایتام و نیازمندان ساکن در مناطق محروم کم برخوردار روستایی و آسیب دیدگان از بیماری کرونا آغاز شده است.  از نیکوکاران در خواست داریم برای ادامه این راه این نهاد حمایتی را همراهی کنند.

مدیر کل کمیته امداد خوزستان با اشاره به دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی گفت: مردم استان می‌توانند با همراهی در این طرح، کمک‌های خود را  از طریق کد دستوری  مربع یک ستاره ۰۶۱ستاره  ۸۸۷۷ستاره پرداخت نمایند.

توزیع ۲۳۰ هزار بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد خوزستان

مدیر کل کمیته امداد امام (ره) خوزستان بیان کرد: ۲۳۰هزار بسته معیشتی در قالب کمک‌های مومنانه به مددجویان این نهاد طی یک سال گذشته اهدا شده است.

وی گفت: بسته های معیشتی به ارزش سه تا پنج میلیون ریال در قالب پویش‌های مختلف در یک سال گذشته به مددجویان اهدا شده است. این بسته‌ها شامل مواد غذایی همچون؛ برنج، حبوبات، ماکارونی، روغن، رب گوجه فرنگی، مرغ و تن ماهی بودند.

وی گفت: با همکاری سپاه پاسداران، گروه‌های جهادی و مراکز نیکوکاری بسته‌های غذایی و غذای گرم نیز بین مددجویان توزیع شده است .

شیبه افزود: در سال ۹۹پویش‌های ملی مختلفی برای کمک به نیازمندان و تامین مایحتاج آن‌ها و با همراهی همیشگی خیران و نیکوکاران برگزار شده است.

مدیر کل کمیته امداد امام (ره) خوزستان ادامه داد: به منظور لزوم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی با توجه به شیوع کرونا ، مواد ضدعفونی کننده ، ماسک و دستکش نیز بین نیازمندان این استان توزیع شده است.

۱۳۰ هزار خانواده در خوزستان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =