۱۷۰ پایگاه اورژانس سیستان و بلوچستان در ایام نوروز آماده باش هستند

زاهدان- ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ۱۷۰ پایگاه اورژانس در ایام نوروز در سطح استان سیستان و بلوچستان آماده خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.

فریبرز راشدی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اظهارداشت: مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان همانند سال‌های گذشته تدابیر خاصی در راستای سلامت و امنیت شهروندان برای ایام نوروز در نظر گرفته است.

وی با اشاره به ارائه خدمات مضاعف در ۱۷۰ پایگاه اورژانس در سیستان و بلوچستان، گفت: این پایگاه‌های اورژانس خدمات غربالگری و تست کرونا و توصیه‌های بهداشتی را در مسیرهای ورودی و خروجی استان به شهروندان ارائه می‌دهند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ادامه داد: البته توصیه ما به شهروندان این است که با توجه به انتشار ویروس کرونا در خانه بمانند ولی با توجه به شرایط خاص کنونی با آمادگی ۱۰۰ درصدی در مسیرهای ار تباطی حضور داریم.

وی با اشاره به اینکه هم‌اینک ۹۹ درصد مسیرهای ارتباطی سیستان و بلوچستان تحت پوشش پایگاه‌های اورژانس قرار دارند و هر ۴۰ کیلومتر یک پایگاه وجود دارد، تصریح کرد: نیروهای اورژانس ۱۱۵ همگام با دیگر نیروهای حوزه سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا حضوری فعال داشته و آماده ارائه خدمات پیش بیمارستانی به مددجویان هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =