۲ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۰۶
کد خبرنگار: 1434
کد خبر: 84272039
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات اجرایی ۲ زمین ورزش ساحلی در دیر آغاز شد

بوشهر - ایرنا - شهردار بندر دیر استان بوشهر گفت: عملیات اجرایی زمین والیبال و فوتبال ساحلی به مساحت سه هزار مترمربع در کنار ساحل این بندر آغاز شد.

علی ابراهیمی روز دوشنبه در حاشیه آغاز این ۲ طرح افزود: هزینه زمین والیبال ساحلی به مساحت ٢ هزار مترمربع و زمین فوتبال ساحلی با مساحت یکهزار مترمربع  را شهرداری تامین کرده‌است.

وی با بیان اینکه این زمین‌ها با مالکیت شهرداری در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار می‌گیرد، گفت: با حمایت همه جانبه مسئولان و تلاش ورزشکاران بتوانیم ورزش‌های ساحلی را به جایگاه واقعی خود نزدیک‌تر کنیم.

شهردار بندر دیر افزود: ساحل این شهرستان ظرفیت بسیارخوبی برای ورزش ساحلی دارد و با تکمیل این طرح‌ها در کنارساحل از این پس می‌توانیم میزبانی مناسب برای برگزاری مسابقات شهرستانی، کشوری و حتی بین‌المللی باشیم.

معاون اداره ورزش و جوانان دیر گفت: دیر میزبان هفته دوم اولین دوره مسابقات قهرمانی لیگ برتر والیبال ساحلی کشور انتخابی المپیک خواهد بود.

عباس قاسمی افزود: این مسابقات با حضور ۱۱ تیم و بصورت دوره‌ای رفت و برگشت از تاریخ ۱۸ فروردین ماه آغاز می‌شود و ۲۲ تا ۲۴ فروردین تیم پیکان بندر دیر میزبان این بازی‌ها خواهد بود.

وی ضمن تقدیر از حمایت شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر دیر گفت: شهرداری دیر با همه توان در روزهای تعطیل مشغول تکمیل این دو زمین ساحلی برای میزبانی این رقابت‌ها است.

قاسمی یادآورشد: تیم والیبال ساحلی پیکان دیر با ۲ بازیکن از بازیکنان اصلی تیم ملی والیبال ساحلی قرارداد منعقد کرده‌است که رحمان رئوفی کاپیتان تیم ملی است و تیم پیکان بندر دیر با مربیگری محمدفرض، مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر است.

بندر دیر در ۱۸۰ کیلومتری جنوب استان بوشهر و کنار دریای نیلگون خلیج فارس است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =