جدیدی با مسوولان کشتی سوریه دیدار کرد

ایرنا - تهران - عباس جدیدی به عنوان نماینده فدراسیون کشتی ایران با حضور در سوریه با مسوولان فدراسیون این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی انتخابات شورای کشتی آسیا برای مشخص شدن ۷ عضو این شورا، روز ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ در خلال رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در قزاقستان برگزار می شود. بر این اساس فدراسیون کشتی کشورمان عباس جدیدی قهرمان جهان و المپیک را بعنوان نماینده ایران در این انتخابات معرفی کرد تا ضمن کسب کرسی شورای آسیا برای کسب پست دبیرکلی این شورا نیز اقدام کند.

جدیدی برای رایزنی در این خصوص به سوریه سفر کرد و با مسوولان فدراسیون این کشور به بحث و تبادل نظر پرداخت. وی در مورد دستاوردهای این سفر به روابط عمومی فدراسیون کشتی گفت: در این سفر طی جلسه ای با رییس، دبیر و هیات رییسه فدراسیون کشتی سوریه و همچنین مربیان منتخب کشتی این کشور دیدار کردم.

جدیدی اظهار داشت: در این سفر با همه ارکان کشتی سوریه صحبت کردیم و پس از آن با معاونین کمیته المپیک و رییس پاراالمپیک سوریه نیز جلسه ای داشتیم. همچنین با رییس کل ورزش های نیروهای مسلح این کشور که خود به عنوان عضو هیات رییسه وزارت عالی ورزش سوریه است نیز دیدار و مذاکراتی را انجام دادیم.

وی گفت: مسوولان ورزش و کشتی سوریه قول رسمی دادند که از نماینده ایران حمایت خواهند کرد.

جدیدی تصریح کرد: با توجه به علاقه ای که سوری ها به کشتی دارند، مربیان آن ها از سراسر این کشور خود را به دمشق رساندند و بنده نیز بر حسب تکلیف و علاقه ای که آن ها نشان دادند دو جلسه تمرین را با آن ها برگزار کردم و فنونی را نیز به آن ها آموزش دادم.

وی گفت: فردا (دوشنبه) نیز جلسه ای را با رییس کمیته المپیک سوریه خواهیم داشت تا مذاکرات کاملی را برای کسب کرسی شورای کشتی آسیا داشته باشیم.

این قهرمان جهان و المپیک در پایان خاطرنشان کرد: با حضور بر مزار شهدای ورزشکار شهید سوریه که اکثر آن ها شهدای مدافع حرم بودند، با اهدای شاخه گلی به مقام بزرگ آن ها ادای احترام کردیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =