۱۶۸ تن کالاهای اساسی در شازند توزیع شد

اراک - ایرنا - رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان شازند گفت: ۱۶۸ تن انواع کالاهای اساسی باتوجه به ایام نوروز شامل برنج، شکر و گوشت قرمز و سفید در این شهرستان توزیع شد.

علی احمدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۸۸ تن شکر، ۴۵تن برنج تایلندی، ۱۶ تن مرغ منجمد، چهار تن گوشت قرمز منجمد، ۱۵ تن برنج هندی با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار در سطح شهرستان توزیع و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

وی ادامه داد: ۱۹ جایگاه ویژه توزیع میوه تعطیلات نوروزی در سطح شهرستان شازند در نظر گرفته شده است.

احمدی توضیح داد: ۴۰تن پرتقال و ۲۰ تن سیب ویژه تعطیلات نوروزی بر اساس قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار در سطح شهرستان شازند توزیع شد.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان شازند ادامه داد: در سطح شهرستان روغن سرخ کردنی به مقدار کافی موجود است اما روغن پخت و پز و جامد محدود است.

احمدی در خصوص طرح تشدید نظارت بر بازار نیز گفت: در راستای این طرح هیچ کدام از صنوف مهر و موم نشدند اما ۵۰ پرونده تخلف که بیشتر مربوط به صنوف پوشاک، نانوایی و میوه فروشی بود، تشکیل و به تعزیرات ارجاع شد.

وی تاکید کرد: طرح تشدید بازرسی و رصد بازار از ۱۵ اسفندماه آغاز و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد و با متخلفان واحدهای صنفی برخورد قاطع صورت می‌گیرد.

شهرستان شازند از توابع استان مرکزی است که در ۳۳ کیلومتری جنوب غربی اراک واقع شده است و در این منطقه بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می‌کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =