۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۱۷
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84271628
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار: تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام یزد پیگیری شود

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: جذب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی با تاکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام استان پیگیری شود

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی استانداری یزد، محمدعلی طالبی در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان افزود: بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی با اندکی اعتبار و توجه و جدیت بیشتر دستگاه‌های اجرایی می‌تواند تا  ۶ ماه آینده افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی در این شورا که در خصوص آخرین وضعیت برنامه توسعه‌ای بهاباد، اقدامات صورت گرفته در زمینه شناسایی املاک مازاد دولتی و ارائه گزارشی از عملکرد برگزار شد ادامه داد: با وجود سختی‌هایی که پیش‌روی حوزه‌های مختلف وجود داشت شاهد موفقیت در عرصه‌های مختلف بودیم.

استاندار یزد با اشاره به معرفی بهاباد به عنوان یکی از ۳۱ شهرستان محروم کشور اظهار کرد: در چارچوب برنامه توسعه این شهرستان، هم‌افزایی خوبی بین دستگاه‌های مختلف شکل گرفت و کارهای ارزشمندی در این زمینه انجام شد.

طالبی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات انجام شده در این راستا، برقراری ارتباط و تعامل با بنیادها و نهادهای عام‌المنفعه ملی و استفاده از ظرفیت‌های آن ها برای محرومیت‌زدایی و توسعه زیرساخت‌ها بود.

وی با تاکید بر تدوام انجام کارها و فعالیت‌های مقررشده در بهاباد گفت: در پرتو نگاه ویژه و اقدامات انجام شده برای توسعه بهاباد، به الگویی دست یافتیم که این الگو می‌تواند در بعضی دیگر از مناطق محروم استان نیز مورد پیگیری قرار گیرد.

این مسوول لازمه بهره‌برداری از طرح‌های نیمه تمام را جدیت مدیران دستگاه‌های اجرای و استفاده از منابع ملی و استانی برای تکمیل پروژه‌ها ذکر کرد و گفت: این مهم باید به عنوان اولویت اول در موضوعات مربوط به  پروژه‌های عمرانی، قرار گیرد.

طالبی بر ضرورت همکاری حداکثری دستگاه‌ها برای معرفی و فروش املاک مازاد تاکید کرد و یادآور شد: هماهنگی و همکاری بین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان اجرایی بخش های مختلف استان نقش بسزایی در پیشبرد برنامه های استان دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =