شناسایی ۱۵۴ بیمار مبتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان

آبادان - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: تست کرونای ۱۵۴ نفر در شهرستان‌های آبادان ، خرمشهر و شادگان در ۲۴ ساعت گذشته مثبت شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان شکراله سلمان زاده بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته از تعداد ۳۰۱ نمونه گرفته در شهرستان‌های زیر پوشش این دانشکده ۱۵۴ مورد جدید مثبت کرونایی شناسایی شد که ۵۸ نفر مربوط به آبادان، ۵۶ نفر از خرمشهر و ۴۰ نفر مربوط به شادگان بود. 
وی افزود: از این ۱۵۴ مورد مثبت جدید ۱۳۳ نفر (آبادان ۴۴ نفر، خرمشهر ۴۹ نفر و شادگان ۴۰ نفر) به صورت سرپایی درمان شدند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ نفر مبتلا به کرونا نیز در این شهرستان‌ها بستری و ۳۱ نفر نیز بهبود و از بیمارستان مرخص شدند.

وی ادامه داد:خوشبختانه در این مدت فوتی کرونایی در این شهرستان‌ها نداشتیم، بنابراین آمار کل موارد مثبت بیماران بستری در بیمارستان در این شهرستان‌ها ۲۳۰ نفر است.

آبادان و ۶ شهرستان دیگر استان خوزستان هم اکنون در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند. شهرستان های خرمشهر و شادگان نیز به تازگی از وضعیت قرمز خارج و در وضعیت نارنجی کرونا بسر می برند.

دانشکده علوم پزشکی آبادان به ساکنان شهرستان های خرمشهر ، شادگان و آبادان در منطقه جنوب غرب خوزستان خدمات بهداشتی و درمانی ارایه می‌دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =