خودروهای غیربومی برای خروج از دلیجان ۷۲ ساعت فرصت دارند

خمین - ایرنا - فرماندار دلیجان گفت: خودروهای غیربومی با توجه به وضعیت نارنجی دلیجان در رنگ بندی کرونا، برای خروج از این شهرستان، ۷۲ ساعت فرصت دارند و پس از این مهلت، پنج میلیون ریال جریمه ثبت خواهد شد.

" وحید براتی زاده " روز یکشنبه در جلسه اضطراری ستاد مقابله با کرونا دلیجان افزود: از مردم درخواست می‌شود پروتکل های بهداشتی را به منظور جلوگیری از قرار گرفتن این شهرستان در وضعیت قرمز به طور کامل رعایت کنند.
وی اظهار داشت: شهروندان از دورهمی و دید و بازدید عید به ویژه حضور در منزل سالمندان پرهیز کنند.
فرماندار دلیجان با اشاره به ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه سه و چهار در این شهرستان گفت: در صورت ورود شهرستان به وضعیت قرمز، مشاغل و اصناف بیشتری با ممنوعیت فعالیت مواجه می شوند
براتی زاده اضافه کرد: خروج خودروهای بومی از دلیجان و ورود خودروهای غیر بومی به این شهرستان ممنوع است و متخلفان مشمول جریمه پنج میلیون ریالی می‌شوند.
وی گفت: تمام بوستان‌های شهرستان تعطیل است و شهروندان از تردد به بوستان ها به طور جدی خودداری کنند.
فرماندار دلیجان با اشاره به ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا سه بامداد در این شهرستان افزود: خودروهای متخلف با جریمه ۲ میلیون ریالی مواجه می شوند.
براتی زاده از شهروندان ساکن در سایر شهرها درخواست کرد برای حفظ سلامتی خود و اقوام از سفر به دلیجان و تردد در روستاهای این شهرستان پرهیز کنند.
وی ادامه داد: از اتباع درخواست می شود از برگزاری جشن و دورهمی خانوادگی خودداری کنند چراکه با برگزار کنندگان متخلف برخورد قانونی می شود.
دلیجان در وضعیت نارنجی در رنگ بندی کرونا است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =