۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۴۳
کد خبرنگار: 909
کد خبر: 84271400
۱ نفر

برچسب‌ها

پیکر شهید مدافع امنیت در اصفهان تشییع شد

اصفهان - ایرنا - پیکر شهید سروان اسماعیل الله‌وردی که حین انتقال یک مجرم در حادثه آتش سوزی جایگاه پمپ بنزین هزار جریب اصفهان به شهادت رسید، روز یکشنبه در این شهر تشییع شد.

به گزارش ایرنا، شهید سروان اسماعیل الله وردی روز پنجشنبه ۲۸ اسفند ۹۹ در دفاع از امنیت مردم دچار سوختگی شدید شد و پس از ۲ روز بستری بودن در بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان روز شنبه ۳۰ اسفند به شهادت رسید.

پیکر پاک این شهید روز یکشنبه از ستاد فرماندهی شهرستان اصفهان به سمت چهارراه پلیس و با حضور مردم و مسوولان تشییع و سپس به زادگاه او در روستای نغمه شهرستان بروجن از توابع استان چهارمحال و بختیاری منتقل شد.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان گفت: سروان شهید الله وردی از کارکنان انتظامی شهرستان اصفهان روز پنجشنبه ۲۸ اسفند سال گذشته حین انتقال متهم از دادسرا به زندان به علت سوختگی شدید در بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع) اصفهان بستری شد.

سرهنگ جواد  درستکار افزود: مجرم شرور در زمان سوختگیری خودرو در پمپ بنزین خیابان هزار جریب اصفهان از فرصت استفاده کرد و با گرفتن نازل سوختگیری به سمت مردم قصد فرار داشت که این شهید در اقدامی شجاعانه و ایثارگرانه مانع از این کار شد. 

وی به خبرنگار ایرنا گفت: این مجرم قصد داشت تا با برداشتن نازل سوختگیری و ریختن بنزین در جایگاه سوخت زمینه فرار خود را فراهم کند اما شهید الله وردی با شجاعت تلاش کرد تا جلوی این کار بسیار خطرناک را بگیرد.

درستکار ادامه داد: به‌دلیل اینکه لباس‌های شهید الله‌وردی آغشته به بنزین شد بر اثر آتش سوزی دچار سوختگی شدید شد و پس از ۲ روز بستری بودن در بیمارستان به درجه رفیع شهادت رسید.

وی تاکید کرد: متهمی که اقدام به این عمل کرده بود دستگیر شده است.

 مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نیز پیش از این درباره این حادثه گفت: حادثه پمپ بنزین خیابان هزار جریب به موقع و در کوتاهترین زمان کنترل شد در غیر این صورت می توانست خسارات جبران ناپذیری بهمراه داشته باشد.

منصور شیشه فروش با بیان اینکه این حادثه به‌دنبال پیگرد یک سارق اتفاق افتاد، افزود: هرگونه حریق در جایگاه های سوخت می‌تواند عامل ایجاد حوادث و خسارت های گسترده تری شود به‌همین دلیل آموزش مسوولان و کارکنان در دستور کار قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =