۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۵۹
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84271386
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰۰ المان نوروزی در همدان نصب شد

همدان- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: ۳۰۰ المان نوروزی همزمان با فرارسیدن بهار طبیعت در بیش از یکصد نقطه از این شهر نصب شد.

وحید علی ضمیر روز یکشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: این المان‌ها در میادین و برخی مسیرهای پرتردد شهر همدان نصب شده و استقبال خوبی را از شهروندان شاهد هستیم.

وی اضافه کرد: برخی از این المان‌ها به صورت دائمی در نقاط مختلف شهر جانمایی شده‌اند.

علی ضمیر کشت سه میلیون انواع گل بهاره را از دیگر اقدام‌های انجام شده در روزهای گذشته عنوان کرد و گفت: این میزان گل فصلی در بوستان‌ها، میادین، بلوارهای اصلی و المان‌های تلفیقی فضای سبز شامل گل‌های بنفشه، همیشه بهار، آنمون، شب بو و لاله کاشته شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ۲۰ هزار انواع درخت و درختچه نیز در سطح میادین، بوستان‌ها و بلوارهای اصلی شهر همدان کاشته شده است.

علی ضمیر، رنگ آمیزی مبلمان شهری، نصب ست‌های ورزشی در بوستان‌ها، امحای ۳۰ هزار متر دیوارنویسی در سطح شهر و اجرای نقاشی بر روی دیوارهای امحا شده و شابلون در جداره معابر اصلی شهر را از دیگر اقدام‌های انجام شده مدیریت شهری برای نوروز امسال دانست.

وی خاطرنشان کرد: نقاشی دیواری شهیدان سردار همدانی و سردار سلیمانی نیز در حال انجام است و در روزهای آینده رونمایی می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =