آماده بودن، اصل خدمت در هلال احمر است

زنجان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: آمادگی برای مواجه با حوادث، مخاطرات و بحران هایی که احتمال بروز آن وجود دارد، اصل خدمت در جمعیت هلال‌احمر است.

 سید قاسم موسوی در بازدید از پایگاه های امداد و نجات جاده ای در شهرستان های خدابنده، ابهر و خرم دره ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید افزود: هدف از برقراری اینگونه ارتباط ها ایجاد انگیزه بیشتر، ارتقای خدمات امدادگران و نجاتگران فعال و تلاشگر هلال احمر در جاده های استان است.
وی تاکید کرد: امدادگران و نجاتگران در جمعیت هلال احمر استان زنجان مایه افتخار این مجموعه هستند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تلاش های شبانه روزی نجاتگران و امدادگران هلال احمر در ارائه خدمات امدادی و کمک به در راه ماندگان ناشی از  برف و کولاک اخیر جاده‌های استان قابل تقدیر است.
موسوی اظهارداشت: جمعیت هلال احمر محل خدمت برای هموطنان متاثر از حوادث و مخاطرات و خانواده های کم برخوردار است.
وی تاکید کرد: به لطف پروردگار و با تلاش های بی منت همه مدیران، کارکنان و اعضای داوطلب، هلال احمر استان  جایگاه ویژه ای نزد هموطنان برخوردار دارد.
موسوی تاکید کرد: آمادگی همیشگی در هر ساعت از شبانه روز برای مواجهه و ارائه خدمات در مخاطرات، حوادث احتمالی و بحران هایی که احتمال بروز آن وجود دارد، ضروری است.
وی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا  خدماتی که برای هموطنان ارائه می کنیم بهتر از روز قبل باشد و به خدمات مطلوب و رضایت بخش افتخار کنیم.                                                                    

به گزارش ایرنا مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان، در آخرین روز از اسفند سال ۹۹ از پایگاه های امداد و نجات شهرستان خدابنده واقع در دو تپه سفلی، پایگاه امداد و نجات  غزال شهرستان خرم‌دره واقع در آزادراه زنجان - قزوین و پایگاه امداد و نجات جاده ای غزال ابهر واقع در همین آزادراه بازدید کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =