نماینده مجلس: تحقق شعار امسال در گرو حذف قوانین دست و پاگیر است

کاشان - ایرنا - نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق شعار سال ۱۴۰۰ مبنی بر تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها در گرو تسهیل امور با حذف قانون‌های دست و پاگیر و بوروکراسی اداری است.

رحمت‌الله فیروزی پوربادی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: همه ارکان اجرایی و قضایی کشور وظیفه دارند بستر رونق و جهش تولید را با فراهم کردن همه ابزارها و امکانات لازم در همه بخش‌ها از جمله تجهیزات‌ و تسهیلات برای صاحبان صنعت، کشاورزی و صنایع دستی مهیا کنند.

وی با تاکید بر لزوم برداشته شدن محدودیت‌ها و موانع تولید، ادامه داد: مجلس هم برای اجرای این‌ مهم عهده‌دار وظیفه نظارتی است و اگر جای خالی قانونی وجود دارد باید با مصوبات مورد نیاز به جهش و رونق تولید کمک‌ کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: با تدابیر خوب دولت، همیاری، وحدت و انسجام مردم موانع سر راه سرمایه‌گذاری در سال ۱۴۰۰ رفع و شعارهای نوروزی رهبری در سال‌های اخیر از جمله اقتصاد مقاومتی، جهش و رونق تولید تحقق بخشیده شود.

وی یادآور شد: سال ۱۳۹۹ برای مردم و مسوولان کشور به لحاظ شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹، محدودیت‌ها، تورم و گرانی دشوار و پرمشقت بود و امسال در راستای توسعه، پیشرفت و عمران شهرستان نظنز و بخش قمصر و از بین بردن مشکلات و نارضایتی‌ها تلاش می‌شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری و تاکید کردند: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع به طور کامل محقق شود.

ایشان افزودند: تحقق جهش تولید هم تأثیرات عمیق اقتصادی در کشور از جمله در مساله ارزش پول ملی دارد و هم موجب اعتماد به‌نفس ملی، رضایتمندی عمومی و تضمین‌کننده امنیت ملی است.

شهرستان ۴۷ هزار نفری نطنز در فاصله نزدیک به ۱۲۵ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =