شعار سال ۱۴۰۰ در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است

کرمانشاه ـ ایرنا ـ رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب شعار امسال با نام "تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها" از سوی رهبر معظم انقلاب در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی است.

حجت الاسلام سید"جواد حسینی کیا" روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: نسخه شفابخشی که بتواند ما را در تحقق این مهم یاری کند پرداختن به اصل مهم تولید است.

وی تصریح کرد: نتیجه و حاصل تولید، اشتغال ، رفع بیکاری ، ازدواج و تولید نسل است که همه این ها مانند یک زنجیره متصل به هم هستند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای تحقق شعار سال باید تلاش ویژه ای صورت بگیرد اظهار داشت: باید مسوولان در راستای وظایف و ماموریتی که دارند کارها را سهولت ببخشند و نمایندگان مجلس نیز قوانینی را که لازم است تصویب کند و مردم این را هم از مجلس انقلابی انتظار دارند.

حجت الاسلام حسینی کیا اضافه کرد: رییس مجلس شورای اسلامی هم در همین راستا اعلام کرد که مجلس در خصوص تصویب قوانین آمادگی دارد و بیانات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار می دهد و در این راستا گام برمی دارد.

به گزارش ایرنا، رهبر انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند.

نگاهی به شعار سال‌های گذشته نشان می‌دهد که در دست کم یک دهه گذشته، تحول در اقتصاد کشور مهمترین دغدغه رهبر معظم انقلاب بوده است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =