فرماندار مراغه: ۱۳۹۹، سال از خودگذشتگی کادر بهداشت و درمان بود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: فعالان بخش بهداشت و درمان طی سال گذشته به صورت شبانه‌روزی برای خدمت‌رسانی به همنوعان خود تلاش کردند و ۱۳۹۹ را می‌توان سال از خودگذشتگی کادر بهداشت و درمان برای ریشه‌کنی کرونا نامید.

سیدعلی موسوی روز شنبه پس از تحویل سال نو با حضور در بیمارستان ها و مراکز درمانی مراغه اظهار داشت: کادر بهداشت و درمان از همان روزهای نخست شیوع کرونا ویروس پای کار هستند و همچنان خدمات رسانی آنان ادامه دارد.

وی گفت: تمامی مسوولان و مردم قدردان زحمات شبانه روزی کادر بهداشت ودرمان هستند و فداکاری‌ها و مجاهدت‌های آنان هیچگاه فراموش نخواهد شد.

وی اضافه کرد: کادر بهداشت و درمان بیش از یکسال است که درگیر این ویروس منحوس هستند و از مردم انتظار داریم با رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی آنان را یاری کنند.

وی ادامه داد: عدم تجمع و لغو مسافرت و برنامه دید و بازدید در سال جدید و روزهای تعطیل اصلی ترین خواسته ستاد مقابله با کرونا و کادر بهداشت و درمان است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع کرونای انگلیسی در این روزهای حساس انتظار همراهی مردم همانند چند ماه گذشته را داریم.

فرماندار مراغه تاکید کرد: فرهنگ سازی و ورود اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی در راستای رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا می تواند در کنترل شرایط بسیار تاثیرگذار باشد.

به گزارش ایرنا، در این دیدار فرماندار مراغه به همراه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و جمعی از کارکنان دانشکده علوم پزشکی مراغه با حضور در مراکز درمانی شهرستان ضمن تبریک سال نو و عید نوروز، از زحمات آنان در این روزهای سخت مقابله با کرونا قدردانی کرد.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد و در حال حاضر وضعیت کرونا در این شهرستان زرد است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha