تیم‌های عملیاتی شرکت توزیع برق استان مرکزی در نوروز آماده‌باش هستند

اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: تیم‌های عملیاتی این شرکت در ایام نوروز در آماده باش کامل هستند.

« محمد اله داد» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در ایام تعطیلات عید نوروز،  نیروهای عملیاتی به صورت شبانه روزی در سطح شرکت توزیع برق استان مرکزی آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

وی بیان کرد: به منظور آمادگی بیش از پیش برای موارد اضطراری و حوادث غیرمترقبه، تمام تیم‌ ‌های عملیاتی به‌صورت آماده باش هستند تا در مواقع ضروری نسبت به خدمات دهی و رفع مشکلات احتمالی ناشی از ناهنجاری های جوّی در سطح شبکه و تاسیسات توزیع برق خدمت‌رسانی کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی ادامه داد: هر مشترک برق با نصب اپلیکیشن "برق من" بر روی گوشی تلفن همراه خود، می‌تواند در بخش خاموشی، خدمات غیرحضوری شامل ثبت خاموشی، اعلام مشکل روشنایی معابر، خاموشی‌های من، رفع خطر از تاسیسات مخاطره آمیز، رفع مشکل ولتاژ شبکه برق و سایر موارد را ثبت و خدمات موردنظر را دریافت کند.

اله داد اظهار داشت: شهروندان در صورت هرگونه مشکل ناشی از قطعی برق و اتصالی خطوط بـرق رسانی، می‌توانند موارد را به شماره تلفن ۱۲۱ اطلاع دهند تا همکاران این شرکت نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

  استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =