جذب اعتبارات بهداشت و درمان در گناباد و بجستان افزایش یافت

گناباد-ایرنا- مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: جذب اعتبارات بخش بهداشت و درمان شهرستانهای گناباد و بجستان واقع در جنوب استان خراسان رضوی طی پارسال ۹۱ تا ۱۴۰ درصد افزایش یافت.

علی ناصریان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اعتبارات تملک داراییهای این بخش ۹۱درصد، اعتبارات مصوب ابلاغی صد در صد و اعتبارات مصوب عمومی هزینه‌ای ۱۴۰ درصد افزایش یافت.

وی ادامه داد: با تلاش دولت تدبیر و امید در مجموع ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار در بخش بهداشت و درمان شهرستانهای گناباد و بجستان طی سال گذشته جذب شد.

مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: از این میزان تنها ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار طی روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ جذب شد.
ناصریان افزود: اعتبارات مورد نیاز پروژه‌های عمرانی این دانشگاه طی پارسال جذب خوبی داشته است و یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در این بخش جذب شد.
وی اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی گناباد جزء معدود دانشگاه‌هایی است که طی پارسال توانست تمامی مطالبات پرسنلی از قبیل حقوق، اضافه کار و سایر مزایای کارکنان خود را تا پایان سال تسویه و حقوق نیروهای شرکتی دانشگاه را نیز به طور کامل به شرکت‌های پیمانکار پرداخت کند و این شرکتها هم اکنون هیچ مطالباتی از دانشگاه ندارند.

دانشگاه علوم پزشکی گناباد با ۲ بیمارستان علامه بهلول گنابادی و آیت الله مدنی، ۱۷ مرکز سلامت، ۴۶ خانه بهداشت و ۱۷ پایگاه اورژانس مشغول ارائه خدمت به مردم شهرستانهای گناباد و بجستان در جنوب استان خراسان رضوی است.
هم اکنون بیش از ۱۳۰ هزار نفر از مردم این شهرستانها زیر پوشش خدمات دانشگاه علوم پزشکی گناباد قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =