تداوم همراهی مردم به برگزاری انتخابات پرشور منجر می‌شود

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی با تبریک سال جدید از همراهی مردم در مدیریت چالش‌ها و مشکلات سال گذشته قدردانی و تداوم این وحدت و همراهی را در سال جدید برای برگزاری انتخابات پرشور خواستار شد و آن را منجر به پرشوری انتخابات دانست.

اقبال عباسی روز شنبه در پیام نوروزی خود در خطاب به مردم استان چهارمحال و بختیاری از وحدت، همراهی و فرهنگ بالای آنها قدردانی و سالی توام با خیر، برکت، نشاط و امید را برای مردم از درگاه الهی خواستار شد.

وی به چالش‌های سال ۱۳۹۹ اشاره کرد و گفت: سالی که گذشت سال پرچالش، پرتنش و پرکاری برای همه مردم ایران و از جمله مسوولان بود اما مهمتر از آن همراهی خوب مردم در مدیریت این چالش‌ها بود.

عباسی تصریح کرد: تشدید تحریم‌های استکبار جهانی از یک سو و شیوع ویروس منحوس کرونا از سوی دیگر مشکلاتی را به وجود آورد اما این مشکلات را پشت سر گذاشته و انتظار می‌رود وحدت، همراهی و تلاش مردم در سال جدید نیز به یاری مسوولان آمده تا بتوان این چالش‌ها را در سالجاری نیز به خوبی مدیریت کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مردم این استان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی به خوبی عمل کردند به طوری که چهارمحال و بختیاری سومین استان کشور در رعایت پروتکل‌های بهداشتی است، افزود: این در حالی است که نباید نسبت به خطر ویروس کرونا غافل شویم و باید به همین ترتیب پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم.

عباسی، انتخابات را از دیر رویدادهای مهم سال ۱۴۰۰ دانست و گفت: امید است با حضور حداکثری مردم انتخابات پرشوری را شاهد باشیم.

وی تقارن عید نوروز و اعیاد شعبانیه را به فال نیک گرفت و خاطرنشان کرد: امید است این تقارن نیک سال خوب و پربرکتی را برای مردم کشور رقم بزند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha