مقاومت ملت در برابر دشمن دستاوردی ارزشمند است

سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: تسلیم نشدن در برابر زورگویان و دشمنان قسم‌خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی دستاورد ملت و بذر امید در جامعه است.

به گزارش ایرنا، علیرضا آشناگر عصر شنبه در پیامی به مناسبت فرا رسیدن سال نو ابراز داشت: آغاز سال نو و بهار طبیعت و فرارسیدن نوروز باستانی را به مردم عزیز و شریف استان سمنان تبریک و تهنیت می گویم.
استاندار سمنان در این پیام با تشریح وقایع و اتفاقات سال ۱۳۹۹ تصریح کرد : در سالی که گذشت کام مردم ما تلخ شد.
وی در این پیام گفته است: سرایت و گسترش بیماری کرونا بسیاری از همنوعان ما را در سراسر جهان به سختی انداخت و تعدادی از آنها از میان ما رفتند که روحشان شاد باد.
استاندار سمنان در ادامه با اشاره به تداوم دشمنی آمریکا با ملت ایران عنوان کرد: آمریکا و دشمنان قسم خورده ما با تشدید تحریم‌ها و تداوم فشارهای اقتصادی در سال ۱۳۹۹ معیشت مردم را هدف قرار داده و زندگی را برای مردم ما سخت کردند که موجب شد مردم سال سختی را تجربه کنند.
وی با تاکید بر اقدامات مثبت انجام شده در زمینه مقابله با کرونا اظهار داشت: با تلاش شبانه‌روزی پزشکان و کادر درمان و همراهی و همدلی اقشار مختلف مردم، خیران، بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی دولت، برادران سپاه ، بسیج و گروه‌های جهادی توانستیم بر این بیماری تا حدودی اشراف پیدا کنیم.
وی اضافه کرد : در سال ۱۳۹۹ با تلاش دانشمندان جهان و دانشمندان ایران واکسن ضد کرونا کشف و تولید شد و اکنون واکسیناسیون آغاز شده و این به معنای شکوفایی بذر امید در دل مردم است.
آشناگر در ادامه این پیام گفته است: ملت ما، ملت مقاومی است و در مقابل زورگویی آمریکا تسلیم نشد و همانگونه که مشهود است و امروز دیگر از آن دولت سرمست و قلدر آثاری نیست و از آن عربده های مستانه ترامپ هیچ پژواکی در کشور شنیده نمی شود و این از دستاوردهای ملت عزیز ما و از بذرهای امیدی است که در سال جدید نوید یک زندگی خوشی یمن را برای مردم عزیز ایران به ارمغان خواهد آورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha