رسانه‌ها برای مقابله با کرونا همه ظرفیت خود را به میدان آوردند

تهران- ایرنا- معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تبریک فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰ گفت: رسانه‌ها و خبرنگاران در سالی که گذشت ماموریت آگاهی‌رسانی به جامعه، برای مقابله با کرونا را به عهده گرفتند و در این مسیر همه ظرفیت خود را به میدان آوردند.

محمد خُدادی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، سال 99 را سال بسیار متفاوتی در تاریخ زندگی همه انسان‌هایی که در کره خاکی زندگی می‌کنند دانست و افزود: در این سال اندوه و اضطراب، سایه اش را بر سر همه ابعاد زندگی انسان ها گسترده بود. این اندوه شامل حال همه انسان‌هایی که در بیمارستان‌ها بودند و بیماران و متوفیانی که عیادت کننده و تشییع کننده نداشتند می‌شد.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ تاکید کرد: در کنار این مسائل اما به اهمیت انسان و انسانیت و این موضوع که ما انسان ها چقدر به هم نیاز داریم پی بردیم.

خدادی ادامه داد: در این گذر همکاران رسانه ای ما بیشترین تلاش را انجام دادند. با اینکه بسیاری از مشاغل تعطیل شده بودند کار خبرنگاران بیشتر از قبل شد. رسانه‌ها کار  آگاهی رسانی به جامعه، برای مقابله با کرونا را به عهده گرفتند و خبرنگاران همه ظرفیت خود را به میدان آوردند. اگر این آگاهی رسانی که رسانه ها انجام دادند نبود، آمار مبتلایان و متوفیان کرونا کاهش پیدا نمی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha