المپیکی شدن عالمیان و تاریخ سازی فروغی با طلای جهانی

تهران- ایرنا- راه یابی تنیسور ایران به بازی‌های المپیک و طلایی شدن تیرانداز المپیکی کشورمان در جام جهانی هند از مهم‌ترین اخبار سی ام اسفند ماه ۱۳۹۹ بود.

به گزارش ایرنا، با بسته ویژه خبرگزاری ایرنا همراه باشید تا در سی امین روز از اسفندماه مروری بر اتفاقات روز ورزش ایران و جهان داشته باشیم. ادامه این مطلب را اینجا بخوانید.

اصرار دولت ژاپن بر میزبانی ۹۰ هزار نفری در المپیک توکیو

دولت ژاپن برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا معتقد است که بازی های المپیک توکیو باید با ۹۰ هزار نفر برگزار شود. لینک این خبر را اینجا ببینید.

اینفانتینو: قطر بهترین میزبانی از جام جهانی ۲۰۲۲ را خواهد داشت

رییس فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) گفت: قطر بهترین میزبانی از جام جهانی ۲۰۲۲ را خواهد داشت و هواداران نیز از این میزبانی لذت می‌برند. این خبر را اینجا بخوانید.

«نیما عالمیان» مسافر توکیو شد

«نیما عالمیان» در دیدارنهایی رقابت‌های تنیس روی میز انتخابی المپیک توکیو در منطقه آسیای میانه، با غلبه بر «گنجایف» نماینده ازبکستان جواز شرکت در این رقابت‌ها را کسب کرد. ادامه این خبر را اینجا مطالعه کنید.

فدراسیون فوتبال جهت اخذ میزبانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۰ در تلاش است

فدراسیون فوتبال با ارسال نامه رسمی، پاسخی مستدل به کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت اخذ میزبانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۰ داد و بار دیگر خواستار تجدیدنظر در این تصمیم شد. لینک این مطلب را اینجا ببینید.

غیبت قطعی هواداران خارجی در المپیک توکیو

مسوولان برگزاری المپیک توکیو حضور هواداران خارجی در این مسابقات را منتفی دانستند. ادامه این خبر اینجاست.

تاریخ سازی فروغی با مدال طلای جام جهانی

در نخستین روز سال ۱۴۰۰ تیرانداز المپیکی کشورمان موفق شد در فینال تپانچه بادی رقابت‌های جام جهانی هند مدال خوش رنگ طلا را برگردن بیاویزد. لینک مطلب را اینجا ببینید.

باخ: ژاپن با حذف تماشاگران از المپیک به همه ما خسارت بزرگی زد

رییس کمیته بین المللی المپیک گفت: صادقانه می‌گویم که برای تصمیم ژاپن مبنی بر حذف تماشاگران از المپیک بسیار متأسفم و این یک خسارت بزرگ برای همه است. این خبر را اینجا بخوانید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha