قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از تلاش های کادر سلامت

تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌های ایثارگرانه مدافعان سلامت در میدان مبارزه با کرونا قدردانی کرد.

محمدرضا پورمحمدی در آستانه تحویل سال نو، با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت، از تلاش‌های مجاهدانه و ایثارگرانه همه مسئولان و کارکنان بخش بهداشت و درمان استان و کادرهای پزشکی و پرستاری در میدان مبارزه با کرونا در طول یک سال گذشته قدردانی کرد.

وی با بیان که شیوع بیماری کرونا، یک آزمون الهی بود، افزود: به اذعان دوست و دشمن، جمهوری اسلامی از این آزمون سربلند بیرون آمد.
 
وی خاطرنشان کرد: با عنایت خداوند و تلاش‌های ایثارگرانه کادر درمان، بیماری کرونا تاکنون به خوبی مدیریت شده و لازم است که صمیمانه از همه مدافعان سلامت قدردانی کنیم.
 
پورمحمدی اظهار داشت: کادر درمان از روز اول در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور یافت و امروز هم سرپا و استوار و با تمام توان در این عرصه ایستاده است.
 
وی افزود: به همه کسانی که یک روز در خط مقدم جبهه و امروز در خط مقدم مبارزه با کرونا، از جان خود گذشتند تا مردم ما بتوانند در آرامش زندگی کنند ادای احترام می‌کنیم.
 
پورمحمدی گفت: زبان ما در قدردانی از مدافعان سلامت قاصر است و اطمینان داریم که زحمات و تلاش‌های این عزیزان اجر شایسته‌ای در درگاه الهی خواهد داشت.
 
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد زیرساخت‌های مناسب در حوزه بهداشت و درمان استان در سال‌های گذشته، گفت: همه آن سرمایه‌گذاری‌ها که برخی آن را غیرضروری می‌دانستند، امروز جواب داد و ما در سایه آمادگی‌های ایجادشده، هیچ‌گاه در مقابل بیماری کرونا غافل‌گیر نشدیم.
 
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز روند شیوع بیماری کرونا در استان، در یک وضعیت تثبیت‌شده قرار دارد و امیدواریم با استمرار همراهی مردم در رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، بتوانیم این وضعیت را حفظ کنیم.
 
پورمحمدی همچنین با قدردانی از همراهی مردم در روند مدیریت بیماری کرونا، از همه مردم استان خواست توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا را جدی بگیرند و از سفرهای غیرضروری و دورهمی‌های خانوادگی در ایام تعطیلات نوروزی پرهیز کنند.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha