امام جمعه ابرکوه: محرومان جامعه را در نوروز فراموش نکنیم

یزد- ایرنا- امام جمعه ابرکوه با بیان اینکه نوروز عید ملی و باستانی و فرصتی برای خودسازی و خودیابی است، گفت: انتظار از شهروندان این است که در این یام محرومان و نیازمندان جامعه را فراموش نکنند.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی عصرشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه با تاکید بر اینکه باید خانه دل را از کدورت ها بتکانیم و با صفای معنوی مصفا کنیم، اظهارکرد:  طی قرون متمادی نوروز با مناسبت های بسیار زیبا و معنویت بخش همراه بوده که بر شکوه معنوی این روز افزوده است.

وی با توجه به شیوع کرونا خاطر نشان کرد: گرچه ابرکوه یک شهر نمونه گردشگری است اما مسافران و گردشگران به دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا توجه داشته باشند و در این زمینه با رعایت موازین بهداشتی همراهی کنند.

امام جمعه ابرکوه در خصوص نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» خاطر نشان کرد: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع محقق شود و دولتمردان بیش از پیش از تولید کنندگان حمایت کنند.

حسینی با بیان اینکه مسوولان باید درراستای تحقق شعار امسال تلاش مضاعف داشته باشند یادآورشد: وزارتخانه های ذیربط اقتصادی باید برای رفع موانع تولید کمر همت را ببندند.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha