۳۰ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۴
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84271060
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

استاندار یزد: رویکرد سال نو گره‌گشایی از مشکلات اقتصادی باشد

یزد- ایرنا- استاندار یزد با تبریک آغاز سال ۱۴۰۰ به هم‌استانی‌ها گفت: امیدوارم که این سال، دوره گره‌گشایی از مشکلات و جایگزینی شادی و خوشی به جای اندوه باشد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، محمدعلی طالبی در پیامی آورده است:  سال ۹۹ را در حالی پشت سر گذاشتیم که گسترش بیماری کرونا و آسیب‌های آن به افراد و بخش‌های مختلف، مساله اول کشور و استان بود و در این سال جان‌های عزیزی از دست رفت و کسب و کارهای بسیاری آسیب دید، برای جانهای از تن رهیده، آمرزش و آرامش می‌خواهم و برای بازماندگانشان سلامت و صبوری و طول عمر از خداوند مسئلت دارم.

وی در این پیام افزوده است: در کنار سختی کرونا و سختی‌های دیگر، موفقیت‌ها و تحقق آرزوهایی بود که ما را به آینده استان امیدوار می‌کند، بهره‌برداری از حدود سی‌هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه زیربنایی و تولید تنها بخشی از این موفقیت‌های بی‌سابقه است که به تفصیل در آینده از آن سخن می‌گویم.

استاندار یزد در پایان این پیام خاطرنشان کرد: از خداوند توانا می‌خواهم که سال پیش رو را برای همه ما سال رونق و گشایش و گذر از مشکلات قرار داده، امیدمان را افزون ساخته و به دانش و قدرت بی‌منتهایش بهترین حالها را نصیب‌مان گرداند.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha