"بهمن زارعی" عکاس ایرنا کرمانشاه برگزیده هجدهمین جشن تصویر سال کشور شد

کرمانشاه- ایرنا- "بهمن زارعی" عکاس ایرنا مرکز کرمانشاه در هجدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر در "بخش ویژه عکاسان از نگاه عکاسان" این جشنواره برگزیده شد.

به گزارش ایرنا؛ مراسم اختتامیه هجدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر به خاطر شیوع ویروس کرونا با حضور محدودی از برگزیدگان و داوران در تهران برگزار و به صورت آنلاین از صفحه اینستاگرام تصویر سال پخش شد. 

این جشنواره شامل بخش های دیگری شامل کاریکاتور، گرافیک (پوستر)، عکس‌های خبری،نگاهی دیگر (خلاقه)، نگاهی دیگر (خلاقه)، عکس‌های هنر و هنرمندان،عکس‌های ورزشی،مسابقه عکس‌های موبایلی،مسابقه عکس ایران ما و بخش ویژه عکاسان از نگاه عکاسان بود.

بهمن زارعی برای عکس فوق برگزیده شد

بهمن زارعی در ماه گذشته هم موفق شد از منتخبین جشنواره ملی «شهر آماده» شود و  همچنین در روزهای پایانی سال در جشنواره بین الملی "بلنک وال گالری" در کشور یونان با یک اثر حضور پیدا کند.

او متولد شهرستان دالاهو استان کرمانشاه است که در عمر ۲۰ ساله عکاسی در رسانه‌ها جوایز مختلفی را از جمله رتبه برتر دهمین دوسالانه عکس ایران، رتبه اول جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور در سال ۱۳۹۴، رتبه اول جشنواره خبرگزاری ها و مطبوعات استان های مرزی ایران و عراق در سال ۹۵، کسب رتبه اول جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان کرمانشاه را کسب کرده است.

او همچنین در جشنواره های متعددی به عنوان داور حضور داشته و در چندین رویداد بین المللی از جمله مذاکرات هسته ای در لوزان سوییس عکاسی کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha