رییس مجمع نمایندگان خوزستان: همراه کادر درمان هستیم

اهوا - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان خوزستان از هیچ تلاشی برای همراهی کادر درمان، در مقابله با ویروس کرونا دریغ نکرده و انتظار می‌رود مردم نیز با رعایت نکات بهداشتی بیشتر از همیشه قدردان این ایثارگری‌ها باشند.

به گزارش ایرنا سید کریم حسینی روز شنبه درحاشیه بازدید از بیمارستان رازی اهواز و تبریک سال نو به مجموعه کادر درمان و پزشکان در جمع خبرنگاران بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی اهواز پارسال با استفاده از ظرفیت کادر درمان و پزشکی خود تلاش فراوانی را در مهار ویروس کرونا و همچنین خدمت رسانی به مردم داشت که جا دارد در نخستین روز از سال جدید از این مجموعه قدردانی کنیم.

وی افزود: نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی، همواره در کنار مجموعه دانشگاه ‌علوم ‌پزشکی بوده و از هیچ تلاشی برای کمک به این تلاشگران و مجاهدان عرصه سلامت دریغ نخواهند کرد.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این روز توفیقی حاصل شد تا از نزدیک روند خدمت رسانی به بیماران مبتلا به ویروس کرونا را در بیمارستان رازی

مشاهده و بررسی کنیم و امید است مردم خوزستان نیز با رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از تردد غیرضروری، ضمن حفظ سلامت خود، خستگی را از تن کادر درمان خارج کنند.

در این دیدار که رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز حضور داشت ، رییس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با تبریک سال جدید به کادر درمان و پزشکی بیمارستان رازی، مسایل و مشکلات آنها را بررسی کرد.

هم اکنون هشت شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی و ۱۰ شهرستان نارنجی هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha