۳۰ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۴
کد خبرنگار: 2046
کد خبر: 84271011
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

جهانگیری: ما مسوولان با درک وضع کنونی، عذرخواه مردم باشیم

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در پیام نوروزی خود گفت: ما مسوولان باید وضع کنونی را با تمام وجود درک کنیم و عذرخواه مردم باشیم؛ امید آنکه، سالی که می‌آید، از آغاز سال گشایش در امور کشور و سال بهبود رنج‌های مردم باشد.

«اسحاق جهانگیری» روز شنبه در حساب ایسنتاگرامی خود، نوروز را روز زندگی، شادی، دوستی،  آشتی و امید بر همه ایرانیان دانست و اظهار کرد: سالی سخت به پایان آمد، به گفته ابوالفضل بیهقی «بر ما سالی گذشت و بر زمین گردشی و بر روزگار حکایتی، به امید آنکه کهنه رفته باشد به نیکویی و این نو همی آید به شادی».

معاون اول رییس جمهوری افزود: سختی‌های معیشت، همه جاگیری کرونا و تنگناهای تحریم، در سالی که گذشت رنج‌ها و دردها و نگرانی‌های ملت صبور ما را افزون کرد. به این سبب ما مسئولان هم باید این وضع را با تمام وجود درک کنیم و عذرخواه مردم باشیم. امید آنکه، سالی که می آید، از آغاز سال گشایش در امور کشور و سال بهبود رنج های مردم باشد.

جهانگیری یادآور شد: در این زمان مقدس که دیده‌ها پر از مهر و دلها دور از کینه است، برای سربلندی سرزمین‌مان و آیین‌مان و برای آرامش و آسایش جهانی که در آن به سر می بریم، خالصانه دعا کنیم. دعا کنیم که خدای مهر به همه ما در هر جای قدرت یا بیرون آن هستیم، توان فهم فرصت‌ها و تهدیدهای پیش روی کشور و عبور سربلند از تنگناها و بحران ها را عنایت فرماید.

وی خاطرنشان کرد: خدایا شادی این روزها را مایه ماندن امیدمان کن و امیدمان را پشتیبان تلاش‌مان ساز تا همه با همدلی، همگامی و همکاری، ایران را از میان دشواری هایی که مایه رنج ایرانیان است به در بریم.

«از تو تغییر حال و سالها ... حال ما را کن تو خوش‌تر حال‌ها.»

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha