پیام استاندار خراسان رضوی به مناسبت فرا رسیدن سال نو

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی با صدور پیام نوروزی نوشت: اینک که سال ۱۳۹۹ را با وجود اپیدمی کرونا سپری کرده و با اعمال محدودیت‌های ویژه این سال را به پایان رسانیده‌ایم از مردم صبورمان به پاس همکاری و همراهی‌های موثر و دلگرم کننده قدردانی می‌کنم.

محمدصادق معتمدیان روز شنبه در پیامی که به مناسبت فرا رسیدن نوروز منتشر کرد افزود: امید آن دارم که مردم تا رفع کامل این بیماری همچنان نسبت به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اقدام نمایند.

وی در ادامه پیام خود نوشت: در آستانه برآمدن بهار طبیعت، دگرگونی و تحولات عالم هستی را تلنگری بدانیم بر بیداری دلهامان و راه و رسم تحول و نو شدن را دریابیم که آنچه وجه تمایز اشرف مخلوقات با سایر کائنات است سیر در عالم معناست و جست و جوی حقیقت. پس با آمدن سالی نو و بهاری نو، جامه نو کنیم و خزان آنچه در این سال گذشت را به نسیم بهاری بسپاریم و شکوفایی بهار طبیعت را به جان گره زنیم و با احسن الحال به سراغ تقویم و تقدیر جدید رویم.

استاندار خراسان رضوی افزود: بر خود واجب می‌دانم ضمن سپاس و قدردانی از کلیه همکاران، خادمان مردم در عرصه‌های دولتی و غیر دولتی و دست اندرکاران کادر درمان، با تمسک و استعانت از خورشید پرفروغ خطه خراسان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و با درود و تحیات محضر مقام عظمای ولایت، به استقبال بهار و سال جدید رفته و با تبریک و شادباش فرارسیدن عید نوروز خدمت خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و آحاد مردم شریف استان خراسان رضوی، آرزوی رونق، گشایش امور، رفع کامل ویروس کرونا، موفقیت و عزت در عرصه‌های مختلف بین‌المللی و داخلی را از محضر دگرگون کننده حال، مسالت ‌نمایم.

معتمدیان همچنین امروز به مناسبت سال نو، در منزل تعدادی از خانواده‌های محروم و نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی در حاشیه شهر مشهد حضور یافت و با آنها گفت و گو و برای حل مشکلات آنها دستورات لازم را صادر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha