ظریفیان: به حل بخشی از مشکلات کشور در سال۱۴۰۰ امیدوارم

تهران- ایرنا- یک فعال سیاسی اصلاح طلب به خبرگزاری ایسنا گفت: امیدوارم با برگزاری انتخابات خوب و کنترل کرونا، بخشی از مشکلات جامعه در سال۱۴۰۰ حل شود.

خبرگزاری ایسنا در گفت وگویی با غلامرضا ظریفیان فعال سیاسی اصلاح طلب آورد: بیماری کرونا تاثیر زیادی بر معیشت و اقتصاد داشت و ۲۵ درصد اقتصاد جهان را کوچک کرد و در نتیجه فقر، بیکاری و مشکلات معیشتی بیشتر شد.

غلامرضا ظریفیان ادامه داد: متخصصان پیش بینی کرده اند که در سال پیش رو یعنی سال ۱۴۰۰ با مرگ ویروس کرونا مواجه می شویم و امیدوارم وعده الهی که پس از هر سختی، آسانی است محقق شده و مردم جهان و کشورمان به آرامش برسند. برای سال۱۴۰۰ موضوع واکسیناسیون مردم کشورمان چه با واکسن داخلی و چه وارداتی اهمیت زیادی دارد. در این زمینه ما از دنیا کمی عقب هستیم، اما امیدوارم تا شش ماه اول سال، بخش قابل توجهی از مردم واکسیناسیون شوند.

ظریفیان با اشاره به آسیب ها و فرصت های بیماری کرونا، افزود: گسترش استفاده از فضای مجازی برای برقراری ارتباطات یکی از فرصت های بیماری کرونا بود که در سال۱۴۰۰ امیدوارم کیفیت فضای مجازی نیز ارتقا یابد.

این فعال سیاسی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ۱۴۰۰، تصریح کرد: امیدوارم نوع برگزاری انتخابات و کسانی که انتهای می شوند، مردم را به آینده امیدوار کند. کسانی که سر کار می آیند باید به دنبال حل مسائل اصلی جامعه یعنی اقتصاد و معیشت باشند و رییس جمهوری انتخاب شود که پایبند به مردم سالاری باشد.

ظریفیان در پایان گفت: من نسبت به سال۱۴۰۰ نسبت به سال قبل امیدوارتر هستم تا با برگزاری انتخابات خوب و کنترل کرونا، بخشی از مشکلات جامعه در سال۱۴۰۰ حل شود.

سرخط اخبار پژوهش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha