فعال سیاسی اصولگرا : اعتماد به جوانان لازمه مشارکت حداکثری است

بجنورد- ایرنا- دبیر اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب استان خراسان شمالی گفت: اعتماد به توانمندی جوانان و ایجاد امید در جامعه لازمه مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ است.

ماشاالله طالبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بی تردید مشارکت گسترده مردم در رویداد مهم  سیاسی همانند انتخابات نشانگر اعتماد و رضایت جامعه از شرایط سیاسی حاکم بر جامعه است.

وی افزود: در واقع مسوولان باید به توانمندی جوانان  که بارها موجب اقتدار این کشور در منطقه و فضای بین المللی شدند، اعتماد داشته باشند و این را بدانند که پیشرفت کشور جز با توانمندی جوانان اندیشمند و متفکر بومی حاصل نمی شد.

این فعال سیاسی اصولگرا در خراسان شمالی اضافه کرد: در این میان احزاب سیاسی نیز به عنوان واسط بین مردم و مسوولان باید ذهن و افکار مردم را نسبت به توانمندی آنها در تغییر سرنوشت کشور آگاه کنند تا همانند دوره های گذشته شاهد انتخاباتی پرشور و با نشاط باشیم.

طالبی با بیان اینکه مسوولان باید تمام توان خود را در جهت پایان دادن به مشکلات معیشتی مردم به خدمت بگیرند، خاطرنشان کرد: تحریم های ظالمانه و کج رفتاری های آمریکا باعث مشکلات اقتصادی زیادی شد، اما مردم ایران با خودکفایی پاسخ بدعهدی ‌های آمریکا و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را در طول تاریخ داده اند.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به آثار مشارکت حداکثری انتخابات تصریح کرد: بدون شک حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده دشمنان کشور نا امید خواهد کرد و منجر به بی اثر شدن فشارهای سیاسی و اقتصادی آنها می‌شود.

سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا  به طور همزمان روز جمعه ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ در کشور برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha