۳۰ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۱
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 84270825
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

گشت‌های کنترل نامحسوس پلیس راه قزوین تشدید شد

قزوین - ایرنا - رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: همزمان با شروع تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ گشت‌های کنترل نامحسوس پلیس راه قزوین در نقاط پرترافیک و پرخطر راه‌های ارتباطی استان فعالیت خود را در قالب طرح نوروزی پلیس راه تشدید کرد.

سرهنگ فرهاد ذاکری منش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گشت های محسوس و نامحسوس پلیس راه به ویژه در نقاط پرخطر و پرترافیک با هدف کنترل وضعیت تردد و ایمنی سفر انجام می شود.

وی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد نیروهای پلیس راه استان قزوین در آماده باش و کشیک به سر می برند،اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه های قزوین-کرج، قزوین-زنجان و قزوین-رشت و جاده های اصلی استان قزوین آزاد و روان است اما حجم عبور و مرور خودرو از سمت قزوین به زنجان، کرج به قزوین و قزوین به رشت بیشتر است.

رئیس پلیس راه استان قزوین به شهروندان توصیه کرد به دلیل شرایط کرونایی از انجام سفر خودداری کنند اما در صورت ضرورت به انجام مسافرت ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی، به نکات ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی با جدیت دقت کنند تا شاهد سوانح و تلفات جاده ای در ایام نوروز نباشیم.

وی یادآور شد: خوشبختانه طی روز گذشته تاکنون حادثه خاصی در مسیرهای ارتباطی استان قزوین گزارش نشده و امیدواریم با آغاز سال ۱۴۰۰، سالی کم حادثه را تجربه کنیم.

استان قزوین دارای ۶ هزار و ۶۷۷ کیلومتر راه شامل ۲۱۷ کیلومتر آزادراه،۳۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۲۳۰ کیلومتر راه اصلی، ۵۶۴ کیلومتر راه فرعی، ۲ هزار و ۳۳۷ کیلومتر راه روستایی آسفالته، ۹۹۳ کیلومتر راه شوسه، یک هزار و ۹۷۳ کیلومتر راه خاکی و ۱۰ گردنه به طول ۱۶۱ کیلومتر بوده و یکی از پرترافیک‌ترین نقاط جاده‌ای کشور است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha