تلاش های پلیس امنیت خوبی در جامعه ایجاد کرد

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه از تلاش ها و مجاهدت های ماموران نیروی انتظامی در سال ۱۳۹۹ قدردانی کرد و گفت: تلاش ها و زحمات نیروهای خدوم پلیس در این سال امنیت خوبی را در جامعه و برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آورد.

هوشنگ بازوند" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ضمن تبریک فرا رسیدن ایام نوروز، اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی با همه دسیسه های دشمنان یکی از امن ترین کشورهای منطقه و جهان است.

وی با بیان اینکه امنیت موجود جز با تلاش های شبانه روزی ماموران پلیس و دیگر نیروهای مسلح و دستگاه اطلاعاتی حاصل نشده است، گفت: در این میان پلیس نقش بسیار موثری در برقراری انضباط اجتماعی داشته است.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: ماموران پلیس مجاهدان فی سبیل الله هستند که در سال جاری از بسیاری حقوق خود گذشتند تا امنیت در جامعه برقرار و مجرمان نتوانند به اهداف و خواسته های خود برسند.

بازوند در ادامه از تلاش های پلیس کرمانشاه نیز قدردانی کرد و گفت: امروز استان ما طبق اعلام موسسات رسمی یکی از استان های امن کشور از نظر سرمایه گذاری در حوزه اقتصادی به شمار می رود که این مهم با زحمات کارکنان خدوم انتظامی حاصل شده است.

وی یادآوری کرد: پلیس کرمانشاه در شرایط سخت کرونایی که باعث مشکلات اقتصادی زیادی هم شد توانست به خوبی شرایط را مدیریت و از بروز بسیاری آسیب های اجتماعی که ممکن بود ایجاد شود، جلوگیری کرد.

استاندار کرمانشاه در پایان از زحمات و تلاش های یک ساله کارکنان انتظامی استان قدردانی و ابراز امیدواری کرد با افزایش همکاری دیگر دستگاه ها شاهد ارتقاء امنیت در سال آتی باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha