دانش آموزان بسیجی قزوین بیش از یک میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند

قزوین - ایرنا - رئیس سازمان بسیج دانش آموزی قزوین گفت: دانش آموزان بسیجی استان به مناسبت سال نو در قالب پویش قطره‌های مهربانی بیش از یک میلیارد ریال در قالب بسته‌های حمایت معیشتی و آموزشی به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش ایرنا، محمد سرباز روز شنبه با اشاره پویش تقسیم شادی اظهار کرد: با توجه به اینکه قشر دانش‌آموزان قشر مهم  و آینده ساز جامعه هستند ما تصمیم گرفتیم به مناسبت آغاز سال جدید از این قشر کمک بگیریم و برای افراد همسن‌وسال دانش‌آموزان که از توان مالی خوبی برخوردار نیستند اقلام مورد نیاز تهیه کنیم.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین اذعان کرد: پویش تقسیم شادی در سراسر کشور برای کمک به دانش‌اموزان کم‌بضاعت اجرا و در سطح استان قزوین نیز این پویش با عنوان قطره‌های مهربانی در مدارس، مساجد فعال شهید بهنام محمدی و حوزه‌های مقاومت بسیج دانش‌آموزی برگزار شد.

وی همچنین گفت: پویش قطره‌های مهربانی در استان قزوین با همکاری ادراه کل آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان سبب شد تا اتفاقات خوبی در این راستا رقم بخورد.

این مسئول افزود: بیش از هزار بسته معیشتی نقدی و غیر نقدی در قالب‌های لوازم التحریر، البسه، بسته ارزاق، کارت هدیه و تعدادی گوشی هوشمند برای دانش‌اموزان کم‌بضاعت توسط دانش‌اموزان و والدین و به همت حوزه‌های مقاومت بسیج دانش‌اموزی در سراسر استان تهیه شد.

وی ادامه داد: در ادامه این طرح یک چک یک میلیارد ریالی برای پویش تقسیم شادی توسط مسئولین سازمان بسیج دانش آموزی، بسیج فرهنگیان و معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان به جانشین سپاه استان قزوین اهدا شد.

سرباز در پایان گفت: هدف از اجرای این طرح ترویج فرهنگ مواسات و کمک‌های مومنانه در بین دانش‌اموزان بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha