۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۸:۱۲
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 84270811
۳ نفر

برچسب‌ها

تردد در آزادراه زنجان - قزوین بیش از ۸۱ درصد افزایش یافت

زنجان - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: از ۲۵ تا ۲۸ اسفند تردد در آزادراه زنجان - قزوین نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۱.۲ افزایش یافت و بیشترین میزان ترددهای این استان در همین مسیر ارتباطی ثبت شده است.

عبدالحسین علی اکبری روز یکشنبه در  گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تردد تجمعی خروجی های استان زنجان از ۲۵ تا ۲۸ اسفند ماه ۲۰۹ هزار و ۲۰۶ مورد ثبت شد که این رقم در مدت مشابه سال قبل ۱۱۶ هزار و ۴۳۵ مورد بود که امسال رشد بیش از ۷۷ درصد در تردد خروجی‌های ثبت کرده ایم.
وی با بیان اینکه میزان وتردد در ورودی های استان نیز در این مدت بیش از ۷۲ درصد افزایش یافته است، اظهارداشت: سال گذشته ۱۱۶ هزار و ۴۳۵ مورد خروجی در استان ثبت شده که این رقم در سال‌جاری به ۲۰۶ هزارو ۲۰۶ مورد رسید.
به گفته وی، بیشترین حجم تردد در باند شمالی آزادراه زنجان به قزوین ثبت شده که نسبت به مدت مشابه ۸۱.۲ درصد رشد و کمترین آن در جاده دندی به تکاب با افزایش ۵۶.۷۰ درصدی است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: تردد در ورودی های استان در بیست و هفتمین روز از اسفند ماه ۴۶ هزار و ۱۳۹ مورد و یک روز پس از آن ۵۰ هزار و ۵۱۱ مورد ثبت شد که  رشد ۹.۵ درصد داشت.
علی اکبری، تردد در خروجی های استان زنجان را در بیست و هفتمین روز از اسفند ماه سال جاری ۴۵ هزار و ۳۸۰ مورد و فردای همین روز را ۶۵ هزار و ۱۸۲ مورد تردد بیان کرد.
به گفته وی، در ۲۸ اسفند تردد در خروجی های استان رشد ۴۸.۶۰ درصد داشت.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: ورودی و خروجی های استان شامل آزادراه های زنجان- قزوین، زنجان - تبریز، جاده های ترانزیت زنجان - تاکستان، زنجان - میانه، گیلوان - منجیل، قیدار - همدان، زنجان - بیجار، سرچم - اردبیل، زنجان به دندی و برعکس است.

به گزارش ایرنا، ۳۷ دستگاه نظارت تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال است.

مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به ۲۰ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =