طرح ویژه مقابله با معتادان در ایام نوروز اجرایی می شود

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اجرای طرح ویژه مقابله با معتادان، متکدیان فاقد سرپناه و خرده فروشان مواد مخدر در ایام نوروز ۱۴۰۰ خبر داد.

سردار "علی اکبر جاویدان" روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: یکی از مواردی که باعث می شود چهره زیبای شهرها خصوصا در ایام نوروز مخدوش شود وجود معتادان متجاهر، افراد کارتن خواب، متکدیان فاقد سرپناه و خرده فروشان مواد مخدر است.

وی ادامه داد: در همین راستا و با فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ پلیس طرح ویژه مقابله با این افراد را اجرایی و برای این کار با دیگر دستگاه های مسوول مانند دستگاه قضایی و کمپ های ترک اعتیاد هماهنگی های لازم به عمل آمده است.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم فضای عمومی شهر در ایام نوروز شکل مناسبی به خود بگیرد تا شهروندان کرمانشاهی و مسافران احتمالی نوروزی چهره زیبایی از این استان در ذهن داشته باشند.

رییس پلیس استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در ایام نوروز پلیس همه مسائل امنیت را مد نظر داشته و تنها روی یک یا چند موضوع خاص تمرکز نمی کند تا برخی سو استفاده گران مانند اراذل و اوباش و اشرار و سارقان نتوانند اقدام هنجارشکنانه ای را انجام دهند.

وی در پایان گفت: بیش از چهار هزار مامور انتظامی، راه و راهور کار برقراری امنیت سطح شهر، جاده ها و معابر را برعهده دارند و ۲۶ ایستگاه پلیس نیز برای کمک و راهنمایی شهروندان مستقر شده است.

طبق اعلام مسوولان انتظامی استان کرمانشاه در سال جاری بیش از یک هزار و ۳۲۰ معتاد متجاهر جمع آوری شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha