۱۲۰۰ بسته گوشت گرم در بین خانواده‌های نیازمند کردستانی توزیع شد

سنندج - ایرنا - مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان گفت: یک هزار و ۲۰۰ بسته گوشت قرمز در آستانه فرارسیدن سال جدید بین خانواده‌های نیازمند در استان توزیع شد.

به گزارش ایرنا، کامل گلباغی روز شنبه در حاشیه توزیع گوشت قرمز بین نیازمندان اظهار داشت: این کمک‌های مومنانه به همت موسسه خیریه حضرت خدیجه (س)  و مشارکت ستاد کانون‌های مساجد استان انجام شده است.
وی افزود: در طرح قربانی که ابتدای هر ماه قمری انجام می‌شود گوشت‌های قربانی با مشارکت خیرین بین‌ نیازمندان در سطح کشور توزیع می‌شود که امروز برای سومین بار شاهد توزیع کمک‌های مومنانه این موسسه در طرح قربانی ماه شعبان در استان هستیم.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان با بیان اینکه کمک به نیازمندان وظیفه شرعی همه انسان‌ها است، افزود: بعد از اعلام موسسه حضرت خدیجه (س) زمینه شناسایی نیازمندان استان توسط ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با همکاری موسسات خیریه آغاز شد و زمینه بهره‌مندی یک هزار و ۲۰۰ خانواده از این کمک‌ها فراهم شد.
گلباغی با اشاره به اینکه این اقدام خیرخواهانه در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص کمک‌های مومنانه به نیازمندان است گفت: یک هزار و ۸۰۰ کیلوگرم گوشت قرمز در قالب یک هزار و ۲۰۰ بسته در بین خانواده‌های نیازمند از جمله روحانیون، خادمین مساجد و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان توزیع شد.
وی یادآور شد: کانون‌ فرهنگی هنری مساجد در تمامی شهرستان‌های استان در توزیع این گوشت های قربانی همکاری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha