جشنواره سلامت سین هشتم در استان مرکزی برگزار می‌شود

اراک - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: جشنواره‌ فیلم دانشگاه علوم پزشکی اراک با هدف ثبت زحمات کادر بهداشت و درمان در لحظه سال تحویل ۱۴۰۰ در روزهای مبارزه با کووید۱۹ و ثبت آثار خلاقانه در این راستا برگزار می‌شود.

" یاسر قربانی" روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ثبت رسالت ایثارگونه کادر درمان در بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی و ارائه خدمات مناسب به مردم است.

 وی بیان داشت: تمامی پرسنل دانشگاه علوم پزشکی در استان مرکزی بدون هیچ‌گونه محدودیتی و تنها با شرط داشتن یک گوشی‌ که قابلیت فیلم‌برداری داشته باشد، می‌توانند بخشی از پیکره‌ جشنواره باشند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک اظهار داشت: کادر سلامت استان مرکزی، می توانند آثار خود را از طریق لینک @arak_mu در تلگرام و یا به شماره ۰۹۱۸۶۹۲۹۱۷۳ در پیام رسان واتساپ برای روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک تا ۷ فروردین ۱۴۰۰ ارسال کنند. قربانی در خصوص شرایط ارسال اثر در بخش فیلم گفت: زمان فیلم‌های متقاضی شرکت در بخش اصلی حداقل ۳۰ ثانیه و حداکثر ۲ دقیقه است.

وی تصریح کرد: محدودیتی در ارسال تعداد فیلم وجود ندارد و پرسنل می توانند با استفاده از تلفن همراه خود در این جشنواره شرکت کنند و در پایان جشنواره به نفرات برگزیده شده جوایزی اهدا می‌شود.

شیوع ویروس کرونا از اسفندماه پارسال آغاز شد و استان مرکزی پس از قم در زمره نخستین استان‌هایی بود که موارد ابتلا در آن مشاهده شد.

بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی ۱۲۹ مورد جدید ابتلا و یک مورد فوتی در ۲۴ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۳۸۵۱۵ نفر رسیده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha